Florida İşletme ve Yönetim Bölümleri

Yurt dışında eğitim alabileceğiniz bölümler

Florida / İşletme ve Yönetim Bölümleri

Florida Üniversiteleri Hakkında Bilgi Alın

Florida En İyi İşletme ve Yönetim Üniversiteleri

En İyi İşletme ve Yönetim Üniversiteleri aşağıda listelenmiştir. Florida üniversiteleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Florida bölgesinde yer alan Amerika üniversiteleri geniş bir program yelpazesine sahiptir. Florida üniversiteleri; genel eğitimden alana özel branşlaşmaya kadar sundukları eğitim programlarının çeşitliliği, akademik mükemmelliği ve gerçekleştirdikleri araştırmalar ile bilinmekte olup, dünya standartlarında bir eğitim sağlamakta ve geleceğin profesyonellerini yetiştirmektedir.

Aynı zamanda endüstri ile güçlü bağları bulunan Florida üniversiteleri; öğrencilere staj olanakları, dünya klasmanında lider pozisyonda olan öğretim üyeleri ile araştırma projelerinde çalışma imkânı, üniversite öğrenimi sonrası profesyonel eğitim programları ve kariyer rehberliği sağlamaktadır. En iyi Florida İşletme ve Yönetim üniversiteleri aşağıda listelenmiştir. Amerika ve {Bölge Adı} üniversiteleri hakkında ücretsiz ön bilgilendirme almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Florida Uluslararası Üniversitesi

Florida International University

İşletme ve Yönetim

Güney Florida Üniversitesi

University of South Florida

İşletme ve Yönetim

Florida Üniversitesi

University of Florida

İşletme ve Yönetim

Miami Üniversitesi

University of Miami

İşletme ve Yönetim

AS SEEN ON
Trust ReefTrust Reef
Bilgi Alın Arayın Whatsapp