Kaliforniya Turizm ve Spor Bilimleri Bölümleri

Yurt dışında eğitim alabileceğiniz bölümler

Kaliforniya / Turizm ve Spor Bilimleri Bölümleri

Kaliforniya Üniversiteleri Hakkında Bilgi Alın

Kaliforniya En İyi Turizm ve Spor Bilimleri Üniversiteleri

En İyi Turizm ve Spor Bilimleri Üniversiteleri aşağıda listelenmiştir. Kaliforniya üniversiteleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Kaliforniya bölgesinde yer alan Amerika üniversiteleri geniş bir program yelpazesine sahiptir. Kaliforniya üniversiteleri; genel eğitimden alana özel branşlaşmaya kadar sundukları eğitim programlarının çeşitliliği, akademik mükemmelliği ve gerçekleştirdikleri araştırmalar ile bilinmekte olup, dünya standartlarında bir eğitim sağlamakta ve geleceğin profesyonellerini yetiştirmektedir.

Aynı zamanda endüstri ile güçlü bağları bulunan Kaliforniya üniversiteleri; öğrencilere staj olanakları, dünya klasmanında lider pozisyonda olan öğretim üyeleri ile araştırma projelerinde çalışma imkânı, üniversite öğrenimi sonrası profesyonel eğitim programları ve kariyer rehberliği sağlamaktadır. En iyi Kaliforniya Turizm ve Spor Bilimleri üniversiteleri aşağıda listelenmiştir. Amerika ve {Bölge Adı} üniversiteleri hakkında ücretsiz ön bilgilendirme almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pasifik Üniversitesi

University of the Pacific

Turizm ve Spor Bilimleri

Kaliforniya Üniversitesi, Irvine

University of California, Irvine

Turizm ve Spor Bilimleri

AS SEEN ON
Trust ReefTrust Reef
Bilgi Alın Arayın Whatsapp