Leibniz Universität Hannover

Ana Sayfa / Yurtdışında Üniversite / Almanya Üniversiteleri / Leibniz Universität Hannover

HEMEN BAŞVUR!
Uzman Danışmanlarımızdan Bilgi Alın!

Bu formu doldurduğunuzda üniversite ekibimiz sizinle doğrudan iletişime geçecektir.

Leibniz Hannover Üniversitesi

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toplam Öğrenci

28018

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Admission Status

Need Aware

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kabul Oranı

% 45

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası Burs

Var

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üniversite Statüsü

Devlet

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dil Hazırlık

Var

İletişim Bilgileri

Şehir: Hannover

E-Posta: studium@uni-hannover.de

Web: https://www.uni-hannover.de

Adres: Gottfried Wilhelm Leibniz Universität Hannover, Welfengarten 1, 30167 Hannover, Germany

Telefon:+49 511 762 - 0

Sosyal Medyaları

 • Leibniz Hannover Üniversitesi Sıralamaları

  401

  Times Universities

  601

  QS World

  501

  Shanghai List

  35

  Ülke Sıralaması

  Ülke: Almanya

  Bölge: saksonya

  Şehir: Hannover

  Leibniz Universität Hannover

  Sıklıkla Leibniz Hannover Üniversitesi adıyla anılan ve Almanya’nın en başarılı teknik üniversitelerinin meydana getirdiği TU9 ortaklığının üyelerinden biri olan Gottfried Wilhelm Leibniz Universität Hannover, Almanya'nın Hannover kentinde bulunan araştırma odaklı bir devlet üniversitesidir. Adını Gottfried Wilhelm Leibniz'den alan üniversite, bilim ve teknoloji alanlarında Almanya'nın en prestijli ve en eski yüksek öğrenim kurumlarından biridir. Kurum, Hannover Yüksek Ticaret Okulu olarak kurulduğu 1831 yılından bu yana, çeşitli büyüme evrelerinin yanı sıra bir dizi isim değişikliği de geçirmiş olup, 2006 yılında, Gottfried Wilhelm Leibniz'in felsefeden matematiğe kadar çeşitli akademik konulara yaptığı kapsamlı katkıların yanı sıra Hannover şehriyle olan güçlü ilişkisi nedeniyle kuruma adının verilmesine karar verilmiştir.

  Mimarlık, peyzaj bilimleri, elektrik mühendisliği ve bilgisayar bilimi, makine mühendisliği, fen bilimleri ve hukuk gibi toplam dokuz fakülteden meydana gelen Leibniz Hannover Üniversitesi; çok çeşitli alanlarda lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunmaktadır. Araştırma faaliyetlerinin büyük yer tuttuğu Leibniz Hannover Üniversitesi; biyomedikal araştırma, robot bilimi, jeodezi, kuantum optiği, yerçekimi fiziği gibi çok çeşitli alanlara odaklanan çok sayıda araştırma merkezi ve enstitüye ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca, üniversite çok sayıda ortak araştırma merkezinin üyesidir ve dünyanın dört bir yanında bulunan diğer eğitim kurumlarıyla bağlantıları bulunmaktadır.

  Leibniz Hannover Üniversitesi Programları

  Leibniz Hannover Üniversitesi programlarına ve program detaylarına ulaşabilirsin.

  Leibniz Hannover Üniversitesi Lisans Bölümleri ve Programları


  Leibniz Hannover Üniversitesi Yüksek Lisans Bölümleri ve Programları

  Leibniz Hannover Üniversitesi Başvuru Tarihleri

  Leibniz Hannover Üniversitesi Lisans
  Son Başvuru Tarihi

  TEMMUZ

  Leibniz Hannover Üniversitesi Yüksek Lisans
  Son Başvuru Tarihi

  TEMMUZ

  Kabul Koşulları

  Leibniz Hannover Üniversitesi, üniversite eğitimine yeni başlayacak olan öğrencilere Almanca dil yeterliliği kazandırmak amacıyla, “Preparation courses ("Vorkurse") and introductory sessions” adı altında hazırlık dersleri sunmaktadır.

  Bununla birlikte, Leibniz Hannover Üniversitesi tarafından sunulan lisans programlarına başvurmak isteyen aday uluslararası öğrencilerin aşağıda belirtilen kabul koşullarını yerine getirmeleri gerekmektedir.

  • 4 Yıllık Lise Diploması
  • Yüksek Not Ortalaması
  • YKS Yerleştirme Sınavı Sonucu
   • Üniversiteye başvururken YKS yerleştirme sınavı sonucunuzu göndermeniz ve üniversite yerleştirme sınavı sonucunuzda; Türkiye'de bir üniversiteye yerleştirildiğinizin belgelenmesi ve üniversitenin adının, girdiğiniz fakültenin, bölümün ve puan türünüzün de belirtilmesi gerekiyor.

  veya 

  • International Baccalaureate (IB) Diploması

  veya 

  • European Baccalaureate Diploması
  • Almanca Yeterlilik Belgesi
   • TestDaF, DSH, Telc, Goethe-Zertifikat gibi yeterlilik sınavları aracılığıyla alınan Almanca Yeterlilik Sertifikası

  Leibniz Hannover Üniversitesi tarafından sunulan yüksek lisans programlarına başvurmak isteyen aday uluslararası öğrencilerin aşağıda belirtilen kabul koşullarını yerine getirmeleri gerekmektedir.

  • 4 Yıllık Lisans Derecesi Diploması
  • Yüksek Not Ortalaması
  • Yükseköğrenim süresince en az 180 AKTS’lik ders kredisi biriktirmiş olmak
  • Eğitim dilinin İngilizce olduğu programlar için İngilizce Yeterlilik Belgesi
   • TOEFL iBT, IELTS gibi İngilizce yeterlilik sınavları aracılığıyla alınan İngilizce Yeterlilik Sertifikası
  • Eğitim dilinin Almanca olduğu programlar için Almanca Yeterlilik Belgesi
   • TestDaF, TELC, Goethe-Zertifikat gibi Almanca yeterlilik sınavları aracılığıyla alınan Almanca Yeterlilik Sertifikası
  • Aday öğrencinin yükseköğrenim hayatı boyunca aldığı derslerin, ders kredilerinin ve notlarının yazılı bulunduğu resmi transkript belgeleri
  • Başvurulan bölüme özel kabul koşulları doğrultusunda GRE/GMAT sınav puanı istenebilir

  Leibniz Hannover Üniversitesi Leibniz Hannover Üniversitesi Eğitim Ücretleri

  Lisans
  Fiyatı

  395 EUR

  Lisans
  Kredi

  7 EUR

  Yüksek Lisans
  Kredi

  7 EUR

  Leibniz Hannover Üniversitesi Bursları

  Leibniz Hannover Üniversitesi, uluslararası statüde bulunan öğrencilere burs olanakları sunmaktadır. Bununla birlikte, burs programlarının finansman ve kontenjanlarının sınırlı olduğunun, bursların ihtiyaca ve başarıya göre verildiğinin ve kabul standartlarının yüksek olduğunun unutulmaması gerekmektedir. Leibniz Hannover Üniversitesi'nin sunduğu burs programlarına başvurmak isteyen öğrenciler, ilgili burs programlarına aşağıda yer alan linkten ulaşabilirler.

  Yaşam Masrafları

  Leibniz Hannover Üniversitesi'nin sunduğu lisans ve yüksek lisans programlarına başvurmak isteyen aday öğrenciler için, eğitim, üniversite katılım ve idari ücretler hariç olmak üzere, aylık ortalama yaşam masrafları aşağıda belirtildiği gibidir.

  • Konaklama Giderleri: Aylık €200 - €600
  • Gıda ve Yemek Giderleri: Aylık €150 - €250
  • Ulaşım Giderleri: Aylık €50 - €100
  • Sağlık Sigortası: Aylık €100
  • Kitaplar ve Ders Materyalleri: Aylık €50
  • Diğer Kişisel Giderler: Aylık €100 - €200

  Leibniz Hannover Üniversitesi Kampüs Bilgileri

  Leibniz Hannover Üniversitesi, Almanya’nın Niedersachsen (Aşağı Saksonya) eyaletinin başkenti Hannover’da yer almaktadır. Almanya’nın kuzeyinde önemli bir merkez olan Hannover, Hannover Fuarı ve CeBIT gibi ticaret fuarlarıyla bilinmektedir. Üniversitenin Welfengarten olarak adlandırılan ana yerleşkesi, Hannover kent merkezinin kuzeyindeki Nordstadt bölgesinde yer almakta olup, ana yerleşke; Conti-Tower, ana kütüphane, ana yemekhane ve çok sayıda fakülte binası da dahil olmak üzere üniversitenin ana binalarının bir kısmını içeren canlı, yeşil bir alandır. Eski bir kraliyet sarayı olan ve 19. yüzyılın sonlarında inşa edilen Welfenschloss, üniversitenin ana kampüsünde yer alan önemli bir bina olup, üniversitenin idari ofislerine ve beşeri bilimler fakültesindeki bazı bölümlere ev sahipliği yapmaktadır. Üniversitenin ayrıca, hukuk fakültesi ile ekonomi ve yönetim fakültesinin bir kısmına ev sahipliği yapan Königsworther Platz kampüsü ve doğa bilimleri fakültesine ev sahipliği yapan Herrenhausen kampüsü de dahil olmak üzere şehir genelinde yayılmış birkaç kampüsü daha bulunmaktadır. Üniversite, öğrencileri için çağdaş ve rahat bir atmosfer geliştirmek üzere önemli miktarda zaman ve kaynak yatırımı yapmış olup, bu kapsamda modern amfiler ve seminer salonları, kütüphaneler ve bilgisayar laboratuvarlarının yanı sıra çeşitli spor ve diğer ders dışı etkinlikler için tesisler inşa edilmiştir.

  Leibniz Hannover Üniversitesi Kampüs Hayatı

  Leibniz Hannover Üniversitesi’nin öğrencileri, üniversitenin canlı öğrenci yaşamına katkıda bulunan çok çeşitli ders dışı etkinliklere ve akademik destek hizmetlerine erişebilmektedir. Üniversite bünyesinde; akademik konular, spor, sanat, kültür, sosyal konular da dahil olmak üzere çok çeşitli ilgi alanlarını kapsayan birçok öğrenci kulübü ve topluluğu faaliyet göstermekte olup, bu kulüp ve topluluklar genellikle öğrencilerin topluma katılmalarına, kişisel ilgi alanlarını keşfetmelerine ve yeni arkadaşlar edinmelerine olanak tanıyan etkinlik ve faaliyetlere ev sahipliği yapmaktadır. Üniversite Spor Merkezi, takım sporları ve bireysel aktiviteler de dahil olmak üzere çeşitli spor ve fitness faaliyetleri sunmaktadır. Üniversite ayrıca öğrenci topluluğunu oluşturan ve müzik, tiyatro ve sanat gibi kültürel faaliyetlere de büyük önem vermekte olup, yıl boyu üniversite kampüslerinde çeşitli etkinlikler düzenlenmektedir.

  Studentenwerk Hannover, öğrencilere barınma, akademik ve psikolojik danışmanlık ve benzeri konularda çeşitli hizmetler sağlayan bir kuruluş olup, ayrıca yıl boyunca akademik konferanslar, konuk konuşmalar katıldığı toplantılar, kariyer fuarları ve kültürel festivaller gibi çeşitli etkinlikler düzenlemektedir. Bu etkinlikler öğrenci deneyiminin önemli parçalarından biri olup, kampüs yaşamını daha canlı ve ilgi çekici hâle getirmektedir. Ek olarak Hannover kenti, çok sayıda müze, sanat galerisi, tiyatro ve müzik dinlenebilecek mekânlar ile zengin bir kültürel yaşama sahiptir. Şehir ayrıca Herrenhausen Bahçeleri gibi güzel parklara ve Hannover Schützenfest ve Hannover Oktoberfest gibi popüler etkinliklere de ev sahipliği yapmaktadır.

  Leibniz Hannover Üniversitesi Spor Kulüpleri

  Leibniz Hannover Üniversitesi çok çeşitli kulüp sporları ve okul içi spor faaliyetleri sunmaktadır. Bunlardan bazıları şöyledir;

  • Aikido
  • Akrobasi
  • Aquafitness
  • Badminton
  • Bale
  • Basketbol
  • Boks
  • Calisthenics
  • Capoeira
  • Dağ Bisikleti
  • Dalış
  • Dans
  • Dart
  • Doğa Sporları
  • Ejderha Kayığı
  • Eskrim
  • Floorbol
  • Frizbi
  • Futbol
  • Futsal
  • Golf
  • Hentbol
  • Hokey
  • Judo
  • Kano
  • Karate
  • Kaya Tırmanışı
  • Kickboks
  • Koşu
  • Kürek
  • Lakros
  • Masa Tenisi
  • Motor Sporları
  • Ninjutsu
  • Okçuluk
  • Pilates
  • Plaj Futbolu
  • Plaj Hentbolu
  • Plaj Voleybolu
  • Ragbi
  • Sörf
  • Su Topu
  • Taekwondo
  • Tenis
  • Tırmanış
  • Voleybol
  • Wakeboard ve Su Kayağı
  • Yelken
  • Yoga
  • Yogilates
  • Yüzme
  • Zumba

  Leibniz Hannover Üniversitesi Ünlü Mezunları

  Leibniz Hannover Üniversitesi, çeşitli alanlarda üstün başarı göstermiş birçok önemli mezunu ile geniş bir mezun ağına sahiptir. Üniversitenin önemli mezunları arasında;

  • Alfred Bucherer
  • Carl Adam Petri
  • Carl F. W. Borgward
  • Carola Lentz
  • Christian Otto Mohr
  • David McAllister
  • Erich Gutenberg
  • Frank Pohlmann
  • Gustav Doetsch
  • Henrich Focke
  • Irmgard Flügge-Lotz
  • Luise Druke
  • Maximilian Emil Hehl
  • Pascual Jordan
  • Reinhold Rudenberg
  • Rento Hofstede Crull
  • Walter Bruch
  • Wilhelm Busch
  • Wolfgang Jüttner

  yer almaktadır.


  Leibniz Hannover Üniversitesi Ödülleri

  • 2 Nobel Kimya Ödülü Sahibi Mezun/Fakülte Üyesi
  • 1 Nobel Fizik Ödülü Sahibi Mezun/Fakülte Üyesi

  Leibniz Hannover Üniversitesi Tanıtım Filmi


  Leibniz Hannover Üniversitesi Konumu


  Leibniz Universität Hannover Hakkında Bilgi Alın

  Bu formu doldurduğunuzda üniversite ekibimiz sizinle doğrudan iletişime geçecektir.

  Leibniz Hannover Üniversitesi Kullanıcı Yorumları

  Yorum Yapmak İçin Lütfen

  İletişim Bilgileri

  Şehir: Hannover

  E-Posta: studium@uni-hannover.de

  Web: https://www.uni-hannover.de

  Adres: Gottfried Wilhelm Leibniz Universität Hannover, Welfengarten 1, 30167 Hannover, Germany

  Telefon:+49 511 762 - 0

  Sosyal Medyaları

 • Almanya Üniversiteleri Hakkında Blog Yazıları

  ÜLKE Almanya'nın En İyi Üniversiteleri

  16/02/2024

  430 Görüntülenme

  Almanya, yükseköğrenim konusunda dünya genelinde tanınan bir ülke olarak bilinir. Ülkenin sahip olduğu köklü akademik geleneği, modern eğitim sistemini ...

  SINAVLAR DSD 2 sınavı nedir?, DSD 2 kaç yıl geçerli?, DSD 2 ne zaman?

  10/01/2024

  224 Görüntülenme

  DSD 2 (Deutsches Sprachdiplom Stufe 2), her yıl 65 ülkede düzenlenen Almanca dil yeterliliğini ölçen, Almanya Federal Cumhuriyeti´nin tek resmi dil ...

  EĞİTİM YAZILARI Denklik olmadan Almanyaya gidilir mi?, almanya denkliği olan üniversiteler, almanyada hangi üniversite diplomaları geçerli, Üniversite diplomam almanyada denk mi?

  16/02/2024

  523 Görüntülenme

  Üniversite diplomalarının geçerliliği, hangi ülkede ve hangi amaçla kullanılacaklarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ancak genel olarak ...

  Leibniz Hannover Üniversitesi Üniversiteleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Leibniz Hannover Üniversitesi, Almanya’nın kuzeybatısındaki Niedersachsen (Aşağı Saksonya) eyaletinin başkenti Hannover’da yer almaktadır. Üniversite ana yerleşkesi, kent merkezinde, Georgengarten parkının yakınında bulunmakta olup, üniversitenin ayrıca şehir genelinde başka kampüsleri ve tesisleri mevcuttur.

  Leibniz Hannover Üniversitesi’ne başvuru, Uni-Assist platformu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Uni-Assist, Almanya’da uluslararası öğrenci başvurularına yönelik olarak faaliyet gösteren ve yaklaşık 170 Alman üniversitesi tarafından desteklenen bir hizmet noktası olup, uluslararası öğrencilerin başvurularının işleme konmasını ve değerlendirilmesini sağlamaktadır. Başvurunuzu yapmadan önce okulun sunduğu eğitim programlarını ve kabul koşullarına göz atmanız, başvurunuz esnasında seçimlerinizi yaparken size yardımcı olacaktır. Başvuru yapabilmek için üniversitenin başvuru portalı üzerinde bir hesap oluşturduktan sonra, kişisel bilgilerinizi, akademik yeterliliklerinizi (YKS Sınav Sonucu ve Yerleştirme Belgesi, International Baccalaureate, International GCSE/International A-Level, Advanced Placement, European Baccalaureate), eğitim dilinin Almanca olduğu programlar için Almanca yeterlilik sınavı puanlarınızı (Goethe-​Zertifikat, TestDaF, ÖSD Zertifikat, telc, DSH-​​2), eğitim dilinin İngilizce olduğu programlar için İngilizce yeterlilik sınavı puanlarınızı (IELTS, TOEFL ibt), niyet ve tavsiye mektuplarınızı, başvuru ücretinizle birlikte platform üzerinden okula iletebilirsiniz.

  Leibniz Hannover Üniversitesi tarafından sunulan eğitim programlarının uluslararası öğrencilere yönelik dönemlik katkı payı, €395.89 olarak belirlenmiştir.

  Leibniz Hannover Üniversitesi; uygulamalı dilbilim, mimarlık, öğretmenlik, biyokimya, biyoloji, ilahiyat, kimya, inşaat ve çevre mühendisliği, renk teknolojisi ve iç mekân tasarımı, bilgisayar mühendisliği, bilgisayar bilimi, iktisat ve yönetim, elektrik mühendisliği ve bilişim teknolojisi, mühendislik ve işletme yönetimi, İngilizce, çevre meteorolojisi, gıda bilimi, jeodezi ve jeoenformatik, coğrafya, yer bilimleri, Almanca, tarih, bilişim teknolojileri ve fikri mülkiyet hukuku, peyzaj mimarlığı ve çevre planlama, hukuk, yaşam bilimi, matematik, makine mühendisliği, mekatronik, metal teknolojisi, müzik, nanoteknoloji, optik teknolojileri, sahne sanatları, felsefe, fizik, bitki biyoteknolojisi, bitki operasyonları ve ahşap ürünlerin imalatı, siyaset bilimi, enerji mühendisliği, imalat ve lojistik, saha mühendisliği, sosyal bilimler, sosyal araştırmalar ve bilim, sürdürülebilir mühendislik gibi farklı disiplinlerde pek çok eğitim programı sunmaktadır.

  Leibniz Hannover Üniversitesi’nin giriş puanları, bölümden bölüme değişebilmekle birlikte, Almanca dil yeterlilik sınavı puanları; Goethe-Zertifikat: C2, TestDaf: 16, telc: C1, ÖSD-Zertifikat: C2 ve akademik yeterlilik puanları; International Baccalaureate (IB): Mathematics: Analysis and Approaches/Mathematics: Applications and Interpretation (SL/HL), Biology, Chemistry, Physics (HL), International A-Levels & AS-Levels: Toplamda 6 farklı derse karşılık gelecek ve 6 dersin notları A*, A, B veya C olacak şekilde, 3 IGCSE ve 3 GCE sertifikası, Advanced Placement; 3-3-3 / 4-4-4, TYT/AYT: Bölüme Yerleştirildi Belgesi (Başvuru yapılacak bölümün aynısının Türkiye’de üniversite sınavında kazanılmış olması gerekir. Kazandığınız üniversiteye kayıt yaptırmanıza gerek yoktur, ÖSYM’den alınan ‘Bölüme Yerleştirildi Belgesi’ yeterlidir.)


  Popüler Üniversiteler

  POPÜLER
  Burs İmkanı

  Indian Institute of Technology Madras (IIT Madras)

  0 beğeni

  Hindistan

  Şehir: Chennai
  Dil Hazırlık Eğitimi: VAR
  Lisans Programı: 16
  Lisans Ücreti: 300.000 INR

  Statüsü: DEVLET
  ÜLKE SIRALAMASI: 1

  POPÜLER
  Burs İmkanı

  University of Florida

  7 beğeni

  Amerika

  Şehir: Gainesvilla, FL
  Dil Hazırlık Eğitimi: YOK
  Lisans Programı: 114
  Lisans Ücreti: 45.428 USD

  Statüsü: DEVLET
  ÜLKE SIRALAMASI: 28

  POPÜLER
  Burs İmkanı

  Queen's University at Kingston

  1 beğeni

  Kanada

  Şehir: Kingston
  Dil Hazırlık Eğitimi: VAR
  Lisans Programı: 79
  Lisans Ücreti: 35.908 CAD

  Statüsü: DEVLET
  ÜLKE SIRALAMASI: 13

  Onlar başardı, sıra sende!

  Dünyanın en prestijli okullarından kabul ve burs almış öğrencilerimizin başarı hikayalerini onlardan dinle.

  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  KAAN MALTA
  TED Ankara Koleji Mezunu
  5.0

  "Dream Big bölüm seçimimden, proje desteğine, essay mentörlüğünden, ders seçimlerime, mülakat hazırlığımdan, vizeme kadar tüm başvuru süreçlerimde eksiksiz olarak yardımcı oldu. Üniversitelerin beklediği karakter ve bilinç seviyesine ulaşmama çok yardım etti. Danışmanlarım, Essay mentörlerim, AP hocalarım, ve koçlarıma çok teşekkür ederim. Dream Big sayesinde hayallerimdeki üniversitelerden kabul ve mülakatlar kazandım."

  26/12/2023
  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  TUĞÇE SAĞDIÇ
  TOBB İşletme Mezunu
  5.0

  "Dream Big’ten Pelin Hanım ile tanıştığımda, diğer firmaların aksine bana en az 10 üniversiteye başvurabileceğimizi söyleyerek içimi rahatlattı. Ayrıca en son noktaya kadar devlet üniversitelerinden kabul almaya çalışacağına yönelik garanti verdi. Her süreçte yanımdaydı. Belge ve niyet mektubu için sürekli iletişimdeydik. Hizmet almaya başladığımda ise Ankara’da değildim ve online görüşme sağlamamıza rağmen hiçbir desteğini esirgemedi."

  07/11/2023
  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  KAAN BARIŞ
  Arı Koleji Mezunu
  5.0

  "Dream Big’in diğer firmalara kıyasla daha iyimser ve donanımlı olduğunu fark ettim. Alanında uzman danışmanlar, AP ve SAT gibi sınavların yanı sıra aktiviteler keşfetmeme bile yardımcı oldular. Dream Big ailesi, gece saatlerinde bile size zaman ayırabiliyor. Başvuru sürecinde iletişime geçmem gereken konularda her dakika ve her saat bizimle iletişimde kalıyorlar. Bence Dream Big, bu özelliğinden dolayı firmasını Türkiye’nin en iyisi yapıyor."

  07/11/2023
  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  UTKU POLAT
  Atılım Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Mezunu
  5.0

  "Dream Big ile çalışmak verdiğim en doğru karardı. Dream Big’e gelmeden önce 3 farklı firma ile görüştüm. Bu firmalar, finansal çıkarlarını düşünüyorlardı ve istediğim ülkelerden kabul alamayacağımı söylüyorlardı. Dream Big ise her aşamada yanımdaydı. Her türlü konuda destek sağladılar ve alanında uzman insanlar ile çalışma fırsatı elde ettim. Pelin Hanım'ın desteği sayesinde de hayalimdeki üniversiteden kabul almayı başardım."

  07/11/2023  Bilgi Alın Arayın Whatsapp