Uzman Danışmanlarımızdan Bilgi Alın!

Bu formu doldurduğunuzda üniversite ekibimiz sizinle doğrudan iletişime geçecektir.

Amherst College

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toplam Öğrenci

1970

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Admission Status

Need Aware

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kabul Oranı

% 12

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası Burs

Var

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üniversite Statüsü

Özel

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dil Hazırlık

Yok

Amherst College Sıralamaları

22

Times Universities

901

Shanghai List

2

Ülke Sıralaması

Ülke: Amerika

Bölge: Massachusetts

Şehir: Amherst

Amherst College

Amherst College, Amerika Birleşik Devletleri’nin Massachusetts eyaletindeki Amherst kentinde bulunan özel bir liberal bilimler kolejidir. 1821 yılında kurulmuş olan kolej, Birleşik Devletler’deki en eski ve en saygın liberal bilimler kolejlerinden biridir. Kolej, yoğun çalışma gerektiren akademik programları, hemen her eyaletten ve 50’den fazla ülkeden gelen bireylerin bulunduğu öğrenci topluluğu ve güzel kampüsü ile tanınmaktadır. Amherst edebiyat, beşeri bilimler, sosyal bilimler ve fen bilimleri alanlarında geniş bir yelpazede akademik program ve dersler sunmaktadır. Kolej açık bir müfredat izlemekte olup, bu sayede öğrenciler, seçtikleri ana dal dışında herhangi bir spesifik ders gerekliliği olmadan kendi akademik yollarını tasarlayabilmektedir.

Amherst, yaklaşık 2.000 öğrencinin eğitim aldığı küçük bir üniversitedir. Öğrenci/öğretim üyesi oranının düşük olduğu Amherst College, öğrencilerin bireysel ilgi görmesini ve öğretim üyeleri ile yakın ilişki kurma fırsatı yakalamasını sağlamaktadır. Öğrencilere verilen maddi desteği artırmak ve sosyo-ekonomik açıdan daha çeşitli bir öğrenci topluluğu meydana getirmek için çalışmalar gerçekleştirmiş olan Amherst College, uluslararası öğrenciler de dahil olmak üzere tüm öğrenciler için “Need-Blind” kabul imkânı sunan birkaç yükseköğretim kurumundan biridir. Bunun anlamı kurumun, maddi durumlarına bakılmaksızın öğrencileri yalnızca sahip oldukları beceri ve yeterlilikler doğrultusunda değerlendirdiğidir.

Ek olarak, Amherst College’da, kültürel, akademik, toplum hizmeti, liderlik gelişimi ve çeşitli ilgi alanlarına hitap eden 100’den fazla öğrenci kulüp ve topluluğu faaliyet göstermektedir. Amherst College, NCAA Division III ve New England Small College Athletic Conference (NESCAC) üyesi olup, üniversitenin güçlü bir atletizm geleneği vardır ve birçok öğrenci üniversiteler arası spor müsabakalarına ve okul içi spor etkinliklerine katılmaktadır. Amherst, aralarında siyasetçiler, iş dünyası liderleri, akademisyenler ve sanatçıların da bulunduğu çok sayıda tanınmış mezun vermiştir. Bazı önemli isimler arasında Calvin Coolidge (Amerika Birleşik Devletleri'nin 30. Başkanı), Henry Ward Beecher (sosyal reformcu) ve Dan Brown (Da Vinci Şifresi'nin yazarı) bulunmaktadır.

Amherst College Programları

Amherst College programlarına ve program detaylarına ulaşabilirsin.

Amherst College Lisans Bölümleri ve Programları


Amherst College Yüksek Lisans Bölümleri ve Programları

Amherst College Başvuru Tarihleri

Amherst College Lisans
Son Başvuru Tarihi

OCAK

Amherst College Yüksek Lisans
Son Başvuru Tarihi

OCAK

Kabul Koşulları

Amherst College tarafından sunulan lisans programlarına başvurmak isteyen aday uluslararası öğrencilerin aşağıda belirtilen kabul koşullarını yerine getirmeleri gerekmektedir.

 • 12 Yıllık Temel Eğitimi Tamamlamış Olmak
 • 4 Yıllık Lise Diploması
 • Yüksek Not Ortalaması
 • Aday öğrencinin 11. ve 12. sınıfta aldığı derslerin ve notlarının yazılı bulunduğu resmi transkript belgeleri
 • SAT ya da ACT Sınav Puanı
 • İngilizce Yeterlilik Belgesi
  • IELTS, TOEFL iBT gibi yeterlilik sınavları aracılığıyla alınan İngilizce yeterlilik sertifikası
 • Personal Statement & Essay

GCE A-Level, International Baccalaureate, Advanced Placement gibi programlar vasıtasıyla alınan akademik yeterlilikler doğrudan kabul için yeterli olmamakla birlikte, bu programlar kapsamında bulunan öğrenciler, aldıkları dersler doğrultusunda ders kredisi talebinde bulunabilirler.

Amherst College tarafından sunulan yüksek lisans programlarına başvurmak isteyen aday öğrencilerin aşağıda belirtilen kabul koşullarını yerine getirmeleri gerekmektedir.

 • 4 Yıllık Lisans Derecesi Diploması
 • Yüksek Not Ortalaması
 • Aday öğrencinin üniversite eğitimi boyunca aldığı derslerin ve notlarının yazılı bulunduğu resmi transkript belgeleri
 • İlgili Alanda İş Deneyimi
 • İngilizce Yeterlilik Belgesi
  • IELTS, TOEFL iBT yeterlilik sınavları aracılığıyla alınan İngilizce yeterlilik sertifikası
 • Aday öğrencinin başvuracağı programa özel kabul koşulları doğrultusunda GRE/GMAT sınav puanı istenebilir.

Amherst College Amherst College Eğitim Ücretleri

Lisans
Fiyatı

89.050 USD

Lisans
Kredi

2.102 USD

Yüksek Lisans
Kredi

2.102 USD

Amherst College Bursları

Amherst College, uluslararası öğrencilere ihtiyaç esaslı burslar şeklinde mali yardım imkânı sunmaktadır. Kolej, uluslararası öğrenciler için ihtiyaca yönelik bir kabul politikasına sahip olup, bu durum, bir öğrencinin kabul kararı verilirken mali ihtiyacının dikkate alınabileceği anlamına gelmektedir. İhtiyaca dayalı mali yardım için değerlendirilmek üzere, uluslararası öğrencilerin başvuru sürecinde CSS profillerini sunmaları gerekmektedir. Bu profilde bulunan bilgiler, üniversitenin öğrencinin ailesinin mali durumunu değerlendirmesine ve ihtiyaç duyulan mali yardım miktarını hesaplamasına yardımcı olmaktadır. Amherst College'daki mali yardım paketleri genellikle geri ödenmesi gerekmeyen hibe ve burslardan oluşmaktadır. Ayrıca, öğrencilere kampüste yarı zamanlı çalışma fırsatı sağlayan bir iş-çalışma bileşeni de içerebilmektedir.

Yaşam Masrafları

Amherst College tarafından sunulan lisans ve yüksek lisans programlarına başvurmak isteyen öğrenciler için, eğitim, üniversite katılım ve idari ücretler hariç olmak üzere, aylık bazda yaklaşık tutarların yer aldığı bir gider listesi aşağıda belirtildiği gibidir.

 • Konaklama Giderleri: Aylık $1.054
 • Gıda ve Yemek Giderleri: Aylık $900
 • Kitaplar ve Ders Materyalleri: Aylık $115
 • Ulaşım Giderleri: Aylık $156
 • Diğer Kişisel Giderler: Aylık $200
 • Sağlık Sigortası: Aylık $306

Amherst College Kampüs Bilgileri

Amherst College, Massachusetts eyaletinin batısında, Pioneer Valley bölgesindeki Amherst kentinde yer almaktadır. Üniversitenin yaklaşık 1.000 dönümlük bir alan üzerine kurulmuş olan kampüsü, çarpıcı mimarisi, peyzajı ve manzarasıyla öne çıkmaktadır. Kampüsteki binalar Gotik Uyanış, 5. George dönemi mimarisi ve modern tarzları temsil etmektedir. En iyi bilinen yapılar arasında; Johnson Şapeli, College Hall ve Fayerweather Hall yer almaktadır. Geniş yeşil alanlar ve ağaçlık bölgelerin bulunduğu kampüste; bahçeler, doğal yürüyüş yolları ve açık hava rekreasyon tesisleri de bulunmaktadır. Kampüste bulunan Amherst College Doğal Hayatı Koruma Alanı, kuşları izlemek, doğal hayatı gözlemlemek ve yürüyüş yapmak için olanaklar sunmaktadır. Adını bir zamanlar kolejde ders vermiş olan ünlü Amerikalı şair Robert Frost'tan alan üniversitenin ana kütüphanesi, kitaplar, süreli yayınlar ve dijital medya dahil olmak üzere oldukça geniş bir yayın koleksiyonuna ev sahipliği yapmaktadır. Kütüphane aynı zamanda araştırma ve akademik destek hizmetleri için de bir merkez olarak hizmet vermektedir.

Amherst College'da bulunan Mead Sanat Müzesi, 19.000'den fazla parçadan oluşan olağanüstü bir koleksiyona sahip olup, müze, Amerikan ve Avrupa resim, heykel ve dekoratif sanatlarının yanı sıra Asya, Afrika ve Kolomb öncesi sanat koleksiyonlarına da ev sahipliği yapmaktadır. Amherst College, spor faaliyetleri için LeFrak Gymnasium, Pratt Field, Orr Rink ve üniversitenin yüzme ve dalış havuzu gibi olanaklar sunmaktadır. Ayrıca, öğrenciler çeşitli açık hava etkinlik alanlarına ve kapalı fitness alanlarına erişebilmektedir. Amherst College'daki tüm öğrencilerin kampüs içi barınma seçeneklerine erişimi vardır ve çoğunluğu geleneksel yurtlarda ikamet etmektedir. Kolej, daireler, temalı evler ve yurtlar dahil olmak üzere çeşitli barınma seçenekleri sunmaktadır. Son olarak, Amherst çok çeşitli eğlence, alışveriş ve kültürel olanaklara sahip hoş ve enerjik bir üniversite şehridir. Ayrıca Amherst College, Hampshire College, Mount Holyoke College, Smith College ve University of Massachusetts Amherst'ten oluşan Five College Consortium'un bir üyesidir ve bu kurumlar öğrencilere derslere katılma, etkinlikler ve aktivitelerde yer alma ve üniversite deneyimlerini daha da geliştirme fırsatı sunmaktadır.

 

Amherst College Kampüs Hayatı

Amherst College, aktif ve eğlenceli bir kampüs yaşamına sahip olup, üniversite bünyesinde hemen her ilgi alanına hitap eden 100’den fazla öğrenci kulüp ve topluluğu faaliyet göstermektedir. Bu kulüpler kültürel, politik, eğlence, toplum hizmeti ve akademik ilgi alanları da dahil olmak üzere pek çok farklı alanı kapsamakta olup, öğrencilere kendileri ile aynı ilgi alanlarını paylaşan bireylerle tanışmaları, liderlik becerilerini geliştirmeleri, çevrelerini genişletmeleri için olanaklar sunmaktadır.

Amherst College, öğrencilerin kampüste yaşamasını sağlayarak, öğrenciler arasında güçlü bir topluluk duygusu oluşturmayı hedeflemektedir. Kolej, yurtlar, temalı evler ve daire tipi konaklama gibi çeşitli barınma seçenekleri sunmakta olup, ayrıca, birinci sınıf öğrencileri, üniversite yaşamına alışabilmeleri ve sınıf arkadaşlarıyla bağlantı kurabilmeleri için hazırlanmış bir oryantasyon programına katılmaktadır.

Amherst College yıl boyunca konuk konuşmacıların katıldığı konferanslar, konserler, tiyatro prodüksiyonları, sanat sergileri ve Güz Festivali ve Bahar Şenliği gibi kampüs gelenekleri de dahil olmak üzere çeşitli sosyal etkinliklere ve faaliyetlere ev sahipliği yapmaktadır. Bu etkinlikler, öğrencilerin akranlarıyla bağlantı kurmaları ve çeşitli kültürel deneyimlerin tadını çıkarmaları için fırsatlar sunmaktadır.

Ek olarak Amherst College, NCAA Division III ligi sporlarına, kulüp sporlarına ve okul içi spor etkinliklere katılan birçok öğrencisiyle güçlü bir atletizm geleneğine sahiptir. Kolejin spor tesisleri arasında LeFrak Gymnasium, Pratt Field, Orr Rink ve yüzme ve dalış havuzunun yanı sıra çeşitli açık hava dinlenme alanları ve kapalı egzersiz alanları bulunmaktadır. Amherst College; Hampshire College, Mount Holyoke College, Smith College ve University of Massachusetts Amherst'in de dahil olduğu Five College Consortium'un bir üyesi olup, Amherst öğrencileri diğer üye kurumlarda dersler alabilmekte ve etkinlik ve faaliyetlere katılabilmektedir.

Amherst kenti, çeşitli kültürel, eğlence ve alışveriş olanaklarıyla canlı bir üniversite kenti olup, Northampton ve South Hadley'i de içeren Pioneer Valley bölgesi, sanat galerileri, müzeler, müzik mekanları ve açık hava eğlence yerleri de dahil olmak üzere ek cazibe merkezlerine sahiptir.

Amherst College Spor Kulüpleri

Amherst College, çeşitli spor dallarında, farklı beceri düzeylerine hitap eden spor kulüplerine sahiptir. Bu kulüpler, spordaki beceri düzeylerine bakılmaksızın tüm öğrencilere açıktır. Amherst College’da faaliyet gösteren spor kulüplerinden bazıları şu şekildedir;

 • Atletizm Kulübü
 • Koşu Kulübü
 • Frizbi Kulübü
 • Bisiklet Kulübü
 • Eskrim Kulübü
 • Kayak Kulübü
 • Tenis Kulübü
 • Atlı Spor Kulübü
 • Ragbi Kulübü
 • Su Topu Kulübü

Ayrıca Amherst College, NCAA Division III atletizm liginde yarışmaktadır ve kolejin spor takımları, basketbol, futbol, yüzme ve atletizm gibi çeşitli spor dallarında rekabet etmektedir.

Amherst College Ünlü Mezunları

Amherst College, çeşitli alanlarda üstün başarı göstermiş birçok önemli mezunu ile geniş bir mezun ağına sahiptir. Üniversitenin önemli mezunları arasında;

 • Aatish Taseer
 • Albert II, Prince of Monaco
 • Antonis Samaras
 • Burgess Meredith
 • Calvin Coolidge
 • Carl Woese
 • Charles R. Drew
 • Chelsea Cutler
 • Chris Coons
 • Clarence Birdseye
 • Dan Brown
 • Daniel Goleman
 • David Eisenhower
 • David Foster Wallace
 • David O. Russell
 • David Suzuki
 • Drew Pinsky
 • Eric T. Schneiderman
 • Francisco Flores Pérez
 • George Papandreou
 • Hamish Linklater
 • Harlan Coben
 • Harlan Stone
 • Henry Ward Beecher
 • James Merrill
 • Jeffrey Wright
 • Jim Steinman
 • John Bates Clark
 • John J. McCloy
 • John M. Deutch
 • John Michael Higgins
 • Joseph Hardy Neesima
 • Joseph Stiglitz
 • Julie Powell
 • Ken Howard
 • Larry Miller
 • Matt Besser
 • Melvil Dewey
 • Richard Wilbur
 • Rob Brown
 • Robert Morgenthau
 • Scott Turow
 • Stephen Cole Kleene
 • Stephen Collins
 • Talcott Parsons
 • Thomas Eagleton
 • Uchimura Kanzō
 • Uhuru Kenyatta
 • William H. Webster
 • William Smith Clark

yer almaktadır.


Amherst College Ödülleri

 • 6 Nobel Ödülü Sahibi Mezun/Fakülte Üyesi
 • 20 Rhodes Bursiyeri
 • 1 Crafoord Ödülü Sahibi Mezun/Fakülte Üyesi
 • 5 Ulusal Bilim Madalyası Sahibi Mezun/Fakülte Üyesi
 • 10 Pulitzer Ödülü Sahibi Mezun/Fakülte Üyesi
 • 9 MacArthur Ödülü Sahibi Mezun/Fakülte Üyesi
 • 50 Senatör, Temsilciler Meclisi Üyesi ve Politikacı Mezun
 • 37 Diplomat and Hükümet Yetkilisi Mezun
 • 14 Profesyonel Atlet ve Antrenör Mezun

Amherst College Tanıtım Filmi


Amherst College Konumu


Amherst College Hakkında Bilgi Alın

Bu formu doldurduğunuzda üniversite ekibimiz sizinle doğrudan iletişime geçecektir.

Amherst College Kullanıcı Yorumları

Yorum Yapmak İçin Lütfen

İletişim Bilgileri

Şehir: Amherst

E-Posta: admission@amherst.edu

Web: https://www.amherst.edu

Adres: Amherst College 220 South Pleasant Street, Amherst, MA 01002, ABD

Telefon:+1 (413) 542-2000

Sosyal Medyaları

 • Amerika Üniversiteleri Hakkında Blog Yazıları

  SINAVLAR Amerika’da Üniversite Okumak İçin Gereken Sınavlar, amerika üniversiteleri için hangi sınav, amerika için sınav, amerikada eğitim için sınavlar

  24/05/2024

  7 Görüntülenme

  Amerika Birleşik Devletleri, dünya çapında saygın üniversiteleri ve sunduğu çeşitli eğitim olanaklarıyla uluslararası öğrenciler için cazip bir eğitim ...

  ÜLKE amerikada nasıl doktor olunur, amerikada doktor olmak, amerikada doktor olma yolları, amerikada doktor eğitimi

  24/05/2024

  6 Görüntülenme

  Doktor olmak, pek çok kişinin hayalini kurduğu saygın ve ödüllendirici bir meslektir. Amerika Birleşik Devletleri'nde doktor olma süreci, zorlu ve uzun ...

  ÜLKE REHBERİ amerikada öğrenciyken çalışmak, amerika öğrenci işleri, amerika öğrenci maaşları, amerikada öğrenciyken çalışabilir miyim

  23/04/2024

  113 Görüntülenme

  Amerika, dünya genelinde yüksek kaliteli eğitim imkanları ve kültürel çeşitliliğiyle tanınan bir ülkedir. Ancak,

  Amherst College Üniversiteleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Amherst College, Amerika Birleşik Devletleri’nin Massachusetts eyaletindeki Amherst kentinde yer almaktadır. Üniversitenin ana faaliyet kampüsü, yaklaşık 1.000 dönümlük bir arazi üzerine kurulmuş olup, Connecticut Nehri Vadisi'nde, Boston'un yaklaşık 145 kilometre batısında ve New York'un 265 kilometre kuzeydoğusunda bulunmaktadır.

  Amherst College’a başvuru, Common Application platformu üzerinden yapılmaktadır. İlgili başvuru platformu üzerinde bir hesap oluşturduktan sonra, başvuru formunu doldurarak, kişisel bilgileriniz, akademik geçmişiniz, akademik transkriptleriniz, standart test puanlarınız (SAT/ACT), İngilizce dil yeterlilik sınavı puanlarınız (TOEFL/IELTS), ders dışı faaliyetleriniz, katıldığınız stajlar, yer aldığınız projeler, öz geçmişiniz, tavsiye mektuplarınız ve denemelerinizi (Personal Statement/Essay), başvuru ücretinizle birlikte ilgili platform üzerinden okula iletebilirsiniz.

  Amherst College tarafından sunulan eğitim programlarının uluslararası öğrencilere yönelik yıllık eğitim ücreti $89,050 olarak belirlenmiştir. Bu ücrete konaklama, yemek, ulaşım, kitaplar ve ders materyallerine yönelik giderler dahildir.

  Amherst College; Amerikan çalışmaları, antropoloji, sosyoloji, sanat ve sanat tarihi, Asya dilleri ve uygarlıkları, biyokimya ve biyofizik, biyoloji, kimya, bilgisayar bilimi, iktisat, eğitim çalışmaları, İngilizce, çevresel çalışmalar, Avrupa çalışmaları, film ve medya çalışmaları, Fransızca, jeoloji, Almanca, tarih, Latin ve Latin Amerika çalışmaları, hukuk, yargı içtihatları ve sosyal düşünce, matematik ve istatistik, müzik, nörobilim, felsefe, fizik, astronomi, siyaset bilimi, psikoloji, Rusça, tiyatro ve dans gibi çeşitli disiplinlerde pek çok farklı eğitim programı sunmaktadır.

  Amherst College giriş puanları bölümden bölüme değişebilmekle birlikte, İngilizce dil yeterlilik sınavı puanları; IELTS Academic: 7.5, TOEFL iBT: 100 ve akademik yeterlilik puanları; SAT: 1370 - 1550, ACT: 32 - 34 şeklindedir.


  Popüler Üniversiteler

  POPÜLER
  Burs İmkanı

  University of Malta

  1 beğeni

  Malta

  Şehir: Msida
  Dil Hazırlık Eğitimi: VAR
  Lisans Programı: 85
  Lisans Ücreti: 8.500 EUR

  Statüsü: DEVLET

  POPÜLER
  Burs İmkanı

  University of Pittsburgh

  6 beğeni

  Amerika

  Şehir: Pittsburgh, PA
  Dil Hazırlık Eğitimi: YOK
  Lisans Programı: 100
  Lisans Ücreti: 38.520 USD

  Statüsü: DEVLET
  ÜLKE SIRALAMASI: 59

  POPÜLER
  Burs İmkanı

  Vrije Universiteit Amsterdam

  2 beğeni

  Hollanda

  Şehir: Amsterdam
  Dil Hazırlık Eğitimi: VAR
  Lisans Programı: 22
  Lisans Ücreti: 4.330 EUR

  Statüsü: ÖZEL
  ÜLKE SIRALAMASI: 4

  Onlar başardı, sıra sende!

  Dünyanın en prestijli okullarından kabul ve burs almış öğrencilerimizin başarı hikayalerini onlardan dinle.

  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  KAAN MALTA
  TED Ankara Koleji Mezunu
  5.0

  "Dream Big bölüm seçimimden, proje desteğine, essay mentörlüğünden, ders seçimlerime, mülakat hazırlığımdan, vizeme kadar tüm başvuru süreçlerimde eksiksiz olarak yardımcı oldu. Üniversitelerin beklediği karakter ve bilinç seviyesine ulaşmama çok yardım etti. Danışmanlarım, Essay mentörlerim, AP hocalarım, ve koçlarıma çok teşekkür ederim. Dream Big sayesinde hayallerimdeki üniversitelerden kabul ve mülakatlar kazandım."

  26/12/2023
  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  TUĞÇE SAĞDIÇ
  TOBB İşletme Mezunu
  5.0

  "Dream Big’ten Pelin Hanım ile tanıştığımda, diğer firmaların aksine bana en az 10 üniversiteye başvurabileceğimizi söyleyerek içimi rahatlattı. Ayrıca en son noktaya kadar devlet üniversitelerinden kabul almaya çalışacağına yönelik garanti verdi. Her süreçte yanımdaydı. Belge ve niyet mektubu için sürekli iletişimdeydik. Hizmet almaya başladığımda ise Ankara’da değildim ve online görüşme sağlamamıza rağmen hiçbir desteğini esirgemedi."

  07/11/2023
  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  KAAN BARIŞ
  Arı Koleji Mezunu
  5.0

  "Dream Big’in diğer firmalara kıyasla daha iyimser ve donanımlı olduğunu fark ettim. Alanında uzman danışmanlar, AP ve SAT gibi sınavların yanı sıra aktiviteler keşfetmeme bile yardımcı oldular. Dream Big ailesi, gece saatlerinde bile size zaman ayırabiliyor. Başvuru sürecinde iletişime geçmem gereken konularda her dakika ve her saat bizimle iletişimde kalıyorlar. Bence Dream Big, bu özelliğinden dolayı firmasını Türkiye’nin en iyisi yapıyor."

  07/11/2023
  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  UTKU POLAT
  Atılım Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Mezunu
  5.0

  "Dream Big ile çalışmak verdiğim en doğru karardı. Dream Big’e gelmeden önce 3 farklı firma ile görüştüm. Bu firmalar, finansal çıkarlarını düşünüyorlardı ve istediğim ülkelerden kabul alamayacağımı söylüyorlardı. Dream Big ise her aşamada yanımdaydı. Her türlü konuda destek sağladılar ve alanında uzman insanlar ile çalışma fırsatı elde ettim. Pelin Hanım'ın desteği sayesinde de hayalimdeki üniversiteden kabul almayı başardım."

  07/11/2023  AS SEEN ON
  Trust ReefTrust Reef
  Bilgi Alın Arayın Whatsapp