Uzman Danışmanlarımızdan Bilgi Alın!

Bu formu doldurduğunuzda üniversite ekibimiz sizinle doğrudan iletişime geçecektir.

Pomona College

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toplam Öğrenci

1764

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Admission Status

Need Aware

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kabul Oranı

% 7

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası Burs

Var

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üniversite Statüsü

Özel

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dil Hazırlık

Yok

Pomona College Sıralamaları

25

Times Universities

3

Ülke Sıralaması

Ülke: Amerika

Bölge: Kaliforniya

Şehir: Claremont

Pomona College

Pomona College, Los Angeles'ın yaklaşık 56 kilometre doğusunda, Claremont, Kaliforniya'da bulunan prestijli bir özel liberal bilimler kolejidir. 1887 yılında kurulan kolej, Claremont McKenna College, Scripps College, Harvey Mudd College ve Pitzer College'dan oluşan prestijli Claremont Colleges konsorsiyumunun kurucu üyesidir. Konsorsiyum, öğrencilerin üye kolejlerden herhangi birinde ders almalarına, kaynaklara erişmelerine ve etkinliklere katılmalarına olanak tanıyarak çeşitli ve işbirlikçi bir akademik ortam yaratmakta olup, Pomona College, küçük sınıfları, birbirine sıkı sıkıya bağlı topluluğu ve kendini işine adamış öğretim kadrosuyla tanınmaktadır. Pomona College, edebiyat, beşeri bilimler, sosyal bilimler ve fen bilimleri alanlarında çok çeşitli eğitim programları sunmaktadır. İktisat, Bilgisayar Bilimi, Psikoloji ve Biyoloji, Pomona College’a başvuran öğrencilerin popüler seçimleri arasında yer almaktadır. Liberal bilimler müfredatı genel itibarıyla eleştirel düşünme, etkili iletişim ve disiplinler arası öğrenmeye odaklanmakta olup, öğrencileri çok çeşitli kariyerlere ve yüksek lisans eğitimine hazırlamaktadır.

Pomona College Programları

Pomona College programlarına ve program detaylarına ulaşabilirsin.

Pomona College Lisans Bölümleri ve Programları


Pomona College Yüksek Lisans Bölümleri ve Programları

Pomona College Başvuru Tarihleri

Pomona College Lisans
Son Başvuru Tarihi

OCAK

Pomona College Yüksek Lisans
Son Başvuru Tarihi

OCAK

Kabul Koşulları

Pomona College tarafından sunulan lisans programlarına başvurmak isteyen aday uluslararası öğrencilerin aşağıda belirtilen kabul koşullarını yerine getirmeleri gerekmektedir.

 • 12 Yıllık Temel Eğitimi Tamamlamış Olmak
 • 4 Yıllık Lise Diploması
 • Yüksek Not Ortalaması
 • Aday öğrencinin 11. ve 12. sınıfta aldığı derslerin ve notlarının yazılı bulunduğu resmi transkript belgeleri
 • SAT ya da ACT Sınav Puanı
 • İngilizce Yeterlilik Belgesi
  • IELTS, TOEFL iBT gibi yeterlilik sınavları aracılığıyla alınan İngilizce yeterlilik sertifikası
 • Personal Statement & Essay

GCE A-Level, International Baccalaureate, Advanced Placement gibi programlar vasıtasıyla alınan akademik yeterlilikler doğrudan kabul için yeterli olmamakla birlikte, bu programlar kapsamında bulunan öğrenciler, aldıkları dersler doğrultusunda ders kredisi talebinde bulunabilirler.

Pomona College tarafından sunulan yüksek lisans programlarına başvurmak isteyen aday öğrencilerin aşağıda belirtilen kabul koşullarını yerine getirmeleri gerekmektedir.

 • 4 Yıllık Lisans Derecesi Diploması
 • Yüksek Not Ortalaması
 • Aday öğrencinin üniversite eğitimi boyunca aldığı derslerin ve notlarının yazılı bulunduğu resmi transkript belgeleri
 • İlgili Alanda İş Deneyimi
 • İngilizce Yeterlilik Belgesi
  • IELTS, TOEFL iBT yeterlilik sınavları aracılığıyla alınan İngilizce yeterlilik sertifikası
 • Aday öğrencinin başvuracağı programa özel kabul koşulları doğrultusunda GRE/GMAT sınav puanı istenebilir.

Pomona College Pomona College Eğitim Ücretleri

Lisans
Fiyatı

88.296 USD

Lisans
Kredi

1.947 USD

Yüksek Lisans
Kredi

1.947 USD

Pomona College Bursları

Pomona College, uluslararası öğrencilere ihtiyaç esaslı burslar şeklinde mali yardım imkânı sunmaktadır. Kolej, uluslararası öğrenciler için ihtiyaca yönelik bir kabul politikasına sahip olup, bu durum, bir öğrencinin kabul kararı verilirken mali ihtiyacının dikkate alınabileceği anlamına gelmektedir. İhtiyaca dayalı mali yardım için değerlendirilmek üzere, uluslararası öğrencilerin başvuru sürecinde CSS profillerini sunmaları gerekmektedir. Bu profilde bulunan bilgiler, üniversitenin öğrencinin ailesinin mali durumunu değerlendirmesine ve ihtiyaç duyulan mali yardım miktarını hesaplamasına yardımcı olmaktadır. Pomona College'daki mali yardım paketleri genellikle geri ödenmesi gerekmeyen hibe ve burslardan oluşmaktadır. Ayrıca, öğrencilere kampüste yarı zamanlı çalışma fırsatı sağlayan bir iş-çalışma bileşeni de içerebilmektedir.

Yaşam Masrafları

Pomona College tarafından sunulan lisans ve yüksek lisans programlarına başvurmak isteyen öğrenciler için, eğitim, üniversite katılım ve idari ücretler hariç olmak üzere, yıllık bazda yaklaşık tutarların yer aldığı bir gider listesi aşağıda belirtildiği gibidir.

Gider Kalemi Kampüs İçi Kampüs Dışı

Konaklama ve Yemek Giderleri

$20,374

$17,445

Kitaplar ve Ders Materyalleri

$1,100

$1,100

Kişisel Giderler

$1,500

$1,500

Sağlık Sigortası

$2,868

$2,868

Pomona College Kampüs Bilgileri

Pomona College, Los Angeles’ın yaklaşık 56 kilometre doğusunda bir üniversite kasabası olan Claremont’da yer almaktadır. Üniversite kampüsü, yaklaşık 140 dönümlük bir arazi üzerinde yer almakta olup,  öğrenciler, öğretim üyeleri ve ziyaretçiler için sakin ve davetkâr bir ortam yaratan Güney Kaliforniya mimarisi ve yeşil peyzajı ile ünlüdür. 

Tarihi bir gösteri mekânı olan Bridges Oditoryumu, yıl boyu konserlere, konuk konuşmacıların katıldığı konferanslara ve diğer çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. Bir posta odası, bir kafe, toplantı odaları ve öğrencilere yönelik olarak sunulan hizmetler için ofislerin bulunduğu Smith Kampüs Merkezi, öğrenciler için bir merkez olarak hizmet vermektedir. Claremont Colleges Consortium’un ana kütüphanesi olarak hizmet veren Honnold/Mudd Kütüphanesi, araştırma ve öğrenim faaliyetlerini desteklemek amacıyla, öğrenci ve öğretim üyelerine oldukça kapsamlı bir basılı ve dijital yayın koleksiyonu sunmaktadır. Son teknoloji ürünü tesisler olan Seaver Biyoloji Binası ve Millikan Laboratuvarı, bilimsel eğitim ve araştırmalar için kullanılmakta olup modern sınıflar, laboratuvarlar ve ekipmanlar ile donatılmıştır. Ağaçlarla çevrili merkezi bir yeşil alan olan Marston Quad, üniversite kampüsünün tam merkezinde, öğrencilerin ders çalışabileceği, dinlenebileceği veya açık hava etkinliklerine katılabileceği bir yer olarak hizmet vermektedir.

Kampüs yaşamının merkezinde, öğrencilerin çoğunluğunun yaşadığı ve yurtlar, süit tarzı odalar, apartman dairesi tarzı konaklama gibi çeşitli barınma seçeneklerinin bulunduğu konutlar bulunmaktadır. Konut binalarının birçoğu, üniversite öğrencileri arasında güçlü bir topluluk duygusu oluşturmak ve öğrencilerin sosyalleşebilmesi ve ders çalışabilmesi için ortak odalar, mutfaklar ve açık alanlar ile rahat yaşam alanları sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kampüste ayrıca fitness merkezi, basketbol sahaları, raketbol sahaları, yüzme havuzu ve diğer spor ve aktiviteler için alanlar barındıran Rains Center gibi çeşitli atletizm ve dinlenme tesisleri de bulunmaktadır. Ayrıca, yakındaki Claremont Wilderness Park ve San Gabriel Dağları yürüyüş, bisiklet ve açık havayı keşfetmek için fırsatlar sunmaktadır.

Kolej, mağazalar, restoranlar, kafeler ve galerilerin bulunduğu büyüleyici bir şehir merkezi olan Claremont Village'a yürüme mesafesindedir. Yakındaki Metrolink istasyonu, Claremont'u Los Angeles'a ve Güney Kaliforniya'nın diğer bölgelerine bağlayarak öğrencilere bölgenin kültürel cazibe merkezlerine ve profesyonel fırsatlara kolay erişim sağlar. Üniversite kampüsü, mağazalar, restoranlar, kafeler ve galerilerin bulunduğu eğlenceli bir şehir merkezi olan Claremont Village'a yürüme mesafesindedir. Yakındaki Metrolink istasyonu, Claremont'u Los Angeles'a ve Güney Kaliforniya'nın diğer bölgelerine bağlayarak öğrencilere bölgenin kültürel cazibe merkezlerine ve profesyonel fırsatlara kolay erişim sağlamaktadır.Pomona College'ın kampüsü güzelliği, bakımlı tesisleri ve canlı yerleşim atmosferiyle ünlüdür ve öğrencilere yaşamak, öğrenmek ve kişisel gelişim için ilham verici ve destekleyici bir ortam sunmaktadır.

Pomona College Kampüs Hayatı

Claremont, Kaliforniya’da bulunan Pomona College, Claremont Colleges Consortium’un kurucu üyelerinden biri olarak, öğrencilerine aynı bölgede bulunan diğer beş kolejin (Pomona, Claremont McKenna, Harvey Mudd, Pitzer ve Scripps) ve iki lisansüstü yükseköğretim kurumunun (Claremont Graduate University ve Keck Graduate Institute) kaynaklarına ve etkinliklerine erişim olanağı sağlamaktadır. Pomona College’daki kampüs yaşamı, güçlü bir topluluk duygusu, öğrencilerin birbirleriyle ve öğretim üyeleriyle olan sıkı ilişkileri ve öğretim üyelerinin öğrencilere yönelik bireysel ilgisi ile bilinmektedir.

Öğrencilerin çoğu kampüsteki 16 yurttan birinde yaşamaktadır. Bu yaşam alanları aidiyet ve topluluk duygusunu teşvik etmek üzere tasarlanmıştır. Birçok birinci sınıf öğrencisi, yaklaşık 15-20 öğrenci ve "sponsor" adı verilen iki üst sınıf öğrenci danışmanından oluşan "sponsor gruplarına" atanmakta olup, söz konusu olan bu gruplar, öğrencilerin üniversite yaşamına alışmalarına ve Pomona topluluğu içinde bağlantılar kurmalarına yardımcı olmaktadır. Pomona College, 7’ye 1 öğrenci-öğretim üyesi oranıyla güçlü bir akademik profile sahip olup, öğrencilerin bireysel ilgi görmesini, araştırma ve işbirliği fırsatları elde etmesini sağlamaktadır. Öğrenciler 48'den fazla ana dal arasından seçim yapabilmektedir.

Öğrenciler 200'den fazla öğrenci organizasyonuna katılabilmekte olup, diğer Claremont Kolejleri de çok çeşitli kulüpler ve etkinlikler sunarak Pomona öğrencileri için fırsatları daha da genişletmektedir. Pomona College, NCAA Division III üyesi olup, Güney Kaliforniya Üniversitelerarası Atletizm Konferansı'nda (SCIAC) mücadele etmektedir. Toplam 21 üniversite spor takımına sahip olan Pomona College, öğrencileri sporcu ya da izleyici olarak atletik faaliyetlere katılmaya teşvik etmektedir.

Pomona College yıl boyunca konuk konuşmacıların katıldığı konferanslar, konserler, tiyatro prodüksiyonları gibi çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapmakta olup, kolej ayrıca, öğrencilerin önce yakındaki dağlarda kayak yaparak bir gün geçirdikleri ve ardından sahile gittikleri Kayak-Plaj Günü gibi benzersiz geleneklere de sahiptir. Ek olarak, kampüse yürüme mesafesinde yer alan Claremont Village, öğrencilerin keyifle vakit geçirebileceği mağazalar, restoranlar ve eğlence seçenekleri sunmaktadır.

Pomona College Spor Kulüpleri

Claremont Colleges konsorsiyumunun bir üyesi olan Pomona College, öğrencilerin katılabileceği çeşitli spor kulüpleri ve okul içi spor faaliyetleri sunmaktadır. Konsorsiyumun bir üyesi olarak Pomona College öğrencileri, diğer Claremont Kolejlerinin (Scripps College, Claremont McKenna College, Harvey Mudd College ve Pitzer College) kulüp ve takımlarına da katılabilirler. Pomona College’da faaliyet gösteren spor kulüplerinden bazıları şu şekildedir;

 • Ragbi
 • Frizbi
 • Futbol
 • Lakros
 • Voleybol
 • Tenis
 • Quidditch
 • Tırmanış
 • Bisiklet
 • Dövüş Sanatları
 • Dans
 • Atlı Sporlar
 • Kürek
 • Koşu

Spor kulüplerine ek olarak Pomona College, kampüs topluluğu içinde dostça rekabeti ve aktif katılımı teşvik eden okul içi spor programları sunmaktadır. Okul içi sporlar genellikle üniversite veya kulüp sporlarına göre daha az rekabetçi ve daha eğlence amaçlıdır. Bu programlar, spordaki beceri düzeylerine bakılmaksızın tüm öğrencilere açıktır. Bu programlardan bazıları şunlardır;

 • Basketbol
 • Bayrak Futbolu
 • Salon Futbolu
 • Frizbi
 • Voleybol
 • Softbol
 • Yakan Top

Pomona College Ünlü Mezunları

Pomona College, çeşitli alanlarda üstün başarı göstermiş birçok önemli mezunu ile geniş bir mezun ağına sahiptir. Üniversitenin önemli mezunları arasında;

 • Anthony Zerbe
 • Bill Keller
 • David S. Ward
 • Frank Wells
 • Frank Zappa
 • Joel McCrea
 • John Cage
 • Kris Kristofferson
 • Mary GrandPré
 • Mary Schmich
 • Relman Morin
 • Richard Chamberlain
 • Robert Blalack
 • Robert Taylor
 • Robert Towne
 • Roy E. Disney

yer almaktadır.


Pomona College Ödülleri

 • 1 Nobel Ödülü Sahibi Mezun/Fakülte Üyesi
 • 3 Pulitzer Ödülü Sahibi Mezun
 • 4 Akademi Ödülü Sahibi Mezun
 • 1 Altın Küre Ödülü Sahibi Mezun
 • 4 Emmy Ödülü Sahibi Mezun
 • 2 Tony Ödülü Sahibi Mezun
 • 2 Grammy Ödülü Sahibi Mezun
 • 1 Carnegie Madalyası Sahibi Mezun
 • 1 Kutsal Hazine Nişanı Sahibi Mezun/Fakülte Üyesi
 • 1 Yükselen Güneş Nişanı Sahibi Mezun/Fakülte Üyesi

Pomona College Tanıtım Filmi


Pomona College Konumu


Pomona College Hakkında Bilgi Alın

Bu formu doldurduğunuzda üniversite ekibimiz sizinle doğrudan iletişime geçecektir.

Pomona College Kullanıcı Yorumları

Yorum Yapmak İçin Lütfen

İletişim Bilgileri

Şehir: Claremont

E-Posta: admissions@pomona.edu

Web: https://www.pomona.edu

Adres: 333 N College Way, Claremont, CA 91711, ABD

Telefon:+1 909-621-8000

Sosyal Medyaları

 • Amerika Üniversiteleri Hakkında Blog Yazıları

  SINAVLAR Amerika’da Üniversite Okumak İçin Gereken Sınavlar, amerika üniversiteleri için hangi sınav, amerika için sınav, amerikada eğitim için sınavlar

  24/05/2024

  5 Görüntülenme

  Amerika Birleşik Devletleri, dünya çapında saygın üniversiteleri ve sunduğu çeşitli eğitim olanaklarıyla uluslararası öğrenciler için cazip bir eğitim ...

  ÜLKE amerikada nasıl doktor olunur, amerikada doktor olmak, amerikada doktor olma yolları, amerikada doktor eğitimi

  24/05/2024

  4 Görüntülenme

  Doktor olmak, pek çok kişinin hayalini kurduğu saygın ve ödüllendirici bir meslektir. Amerika Birleşik Devletleri'nde doktor olma süreci, zorlu ve uzun ...

  ÜLKE REHBERİ amerikada öğrenciyken çalışmak, amerika öğrenci işleri, amerika öğrenci maaşları, amerikada öğrenciyken çalışabilir miyim

  23/04/2024

  113 Görüntülenme

  Amerika, dünya genelinde yüksek kaliteli eğitim imkanları ve kültürel çeşitliliğiyle tanınan bir ülkedir. Ancak,

  Pomona College Üniversiteleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Pomona College, Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletindeki Claremont kentinde yer almaktadır. Özel bir liberal bilimler koleji olan Pomona College; Claremont McKenna College, Scripps College, Harvey Mudd College, Pitzer College, Keck Graduate Institute ve Claremont Graduate University’den oluşan Claremont Colleges Consortium’un kurucu üyelerinden olup, konsorsiyum Los Angeles kent merkezinin yaklaşık 60 kilometre doğusunda yer almaktadır.

  Pomona College’a başvuru, Common App ya da Coalition App platformları üzerinden yapılmaktadır. İlgili başvuru platformlarından biri üzerinde bir hesap oluşturduktan sonra, başvuru formunu doldurarak, kişisel bilgileriniz, akademik geçmişiniz, akademik transkriptleriniz, standart test puanlarınız (SAT/ACT), İngilizce dil yeterlilik sınavı puanlarınız (TOEFL/IELTS), ders dışı faaliyetleriniz, katıldığınız stajlar, yer aldığınız projeler, öz geçmişiniz, tavsiye mektuplarınız ve denemelerinizi (Personal Statement/Essay), başvuru ücretinizle birlikte ilgili platform üzerinden okula iletebilirsiniz.

  Pomona College tarafından sunulan eğitim programlarının uluslararası öğrencilere yönelik yıllık eğitim ücreti $88,296 olarak belirlenmiştir. Bu ücrete konaklama, yemek, ulaşım, kitaplar ve ders materyallerine yönelik giderler dahildir.

  Pomona College; Afrika Çalışmaları, Amerikan Çalışmaları, Antropoloji, Sanat, Sanat Tarihi, Asya-Amerika Çalışmaları, Asya Çalışmaları, Astronomi, Biyoloji, Kimya, Chicana/Latin Çalışmaları, Çince, Klasik Bilimler, Bilişsel Bilim, Bilgisayar Bilimi, Dans, İktisat, İngilizce, Çevresel Analiz, Fransızca, Cinsiyet & Kadın Araştırmaları, Jeoloji, Alman Araştırmaları, Tarih, Uluslararası İlişkiler, Japonca, Geç Antik Çağ-Ortaçağ Araştırmaları, Latin Amerika Çalışmaları, Dilbilim, Matematik & İstatistik, Medya Araştırmaları, Orta Doğu Araştırmaları, Moleküler Biyoloji, Müzik, Nörobilim, Felsefe, Felsefe, Siyaset & Ekonomi, Fizik & Astronomi, Siyaset, Psikoloji Bilimi, Kamu Politikaları Analizi, İlahiyat Araştırmaları, Latince Kökenli Diller & Edebiyatlar, Rusça, Rusça & Doğu Avrupa Araştırmaları, Bilim, Teknoloji ve Toplum, Sosyoloji, İspanyolca, Tiyatro gibi çeşitli disiplinlerde pek çok farklı eğitim programı sunmaktadır.

  Pomona College giriş puanları bölümden bölüme değişebilmekle birlikte, İngilizce dil yeterlilik sınavı puanları; IELTS Academic: 7.0, TOEFL iBT: 100 ve akademik yeterlilik puanları; SAT: 1470 - 1570, ACT: 33 - 35 şeklindedir.


  Popüler Üniversiteler

  POPÜLER
  Burs İmkanı

  Swarthmore College

  1 beğeni

  Amerika

  Şehir: Swarthmore
  Dil Hazırlık Eğitimi: YOK
  Lisans Programı: 51
  Lisans Ücreti: 81.376 USD

  Statüsü: ÖZEL
  ÜLKE SIRALAMASI: 4

  POPÜLER
  Burs İmkanı

  Université Grenoble Alpes (UGA)

  0 beğeni

  Fransa

  Şehir: Grenoble
  Dil Hazırlık Eğitimi: VAR
  Lisans Programı: 1
  Lisans Ücreti: 2.770 EUR

  Statüsü: DEVLET
  ÜLKE SIRALAMASI: 3

  POPÜLER ANLAŞMALI
  Burs İmkanı

  University of Western Australia

  0 beğeni

  Avustralya

  Şehir: Perth, Western Australia
  Dil Hazırlık Eğitimi: YOK
  Lisans Programı: 30

  Statüsü: DEVLET
  ÜLKE SIRALAMASI: 92

  Onlar başardı, sıra sende!

  Dünyanın en prestijli okullarından kabul ve burs almış öğrencilerimizin başarı hikayalerini onlardan dinle.

  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  KAAN MALTA
  TED Ankara Koleji Mezunu
  5.0

  "Dream Big bölüm seçimimden, proje desteğine, essay mentörlüğünden, ders seçimlerime, mülakat hazırlığımdan, vizeme kadar tüm başvuru süreçlerimde eksiksiz olarak yardımcı oldu. Üniversitelerin beklediği karakter ve bilinç seviyesine ulaşmama çok yardım etti. Danışmanlarım, Essay mentörlerim, AP hocalarım, ve koçlarıma çok teşekkür ederim. Dream Big sayesinde hayallerimdeki üniversitelerden kabul ve mülakatlar kazandım."

  26/12/2023
  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  TUĞÇE SAĞDIÇ
  TOBB İşletme Mezunu
  5.0

  "Dream Big’ten Pelin Hanım ile tanıştığımda, diğer firmaların aksine bana en az 10 üniversiteye başvurabileceğimizi söyleyerek içimi rahatlattı. Ayrıca en son noktaya kadar devlet üniversitelerinden kabul almaya çalışacağına yönelik garanti verdi. Her süreçte yanımdaydı. Belge ve niyet mektubu için sürekli iletişimdeydik. Hizmet almaya başladığımda ise Ankara’da değildim ve online görüşme sağlamamıza rağmen hiçbir desteğini esirgemedi."

  07/11/2023
  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  KAAN BARIŞ
  Arı Koleji Mezunu
  5.0

  "Dream Big’in diğer firmalara kıyasla daha iyimser ve donanımlı olduğunu fark ettim. Alanında uzman danışmanlar, AP ve SAT gibi sınavların yanı sıra aktiviteler keşfetmeme bile yardımcı oldular. Dream Big ailesi, gece saatlerinde bile size zaman ayırabiliyor. Başvuru sürecinde iletişime geçmem gereken konularda her dakika ve her saat bizimle iletişimde kalıyorlar. Bence Dream Big, bu özelliğinden dolayı firmasını Türkiye’nin en iyisi yapıyor."

  07/11/2023
  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  UTKU POLAT
  Atılım Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Mezunu
  5.0

  "Dream Big ile çalışmak verdiğim en doğru karardı. Dream Big’e gelmeden önce 3 farklı firma ile görüştüm. Bu firmalar, finansal çıkarlarını düşünüyorlardı ve istediğim ülkelerden kabul alamayacağımı söylüyorlardı. Dream Big ise her aşamada yanımdaydı. Her türlü konuda destek sağladılar ve alanında uzman insanlar ile çalışma fırsatı elde ettim. Pelin Hanım'ın desteği sayesinde de hayalimdeki üniversiteden kabul almayı başardım."

  07/11/2023  AS SEEN ON
  Trust ReefTrust Reef
  Bilgi Alın Arayın Whatsapp