Swarthmore College

Ana Sayfa / Yurtdışında Üniversite / Amerika Üniversiteleri / Swarthmore College

HEMEN BAŞVUR!
Uzman Danışmanlarımızdan Bilgi Alın!

Bu formu doldurduğunuzda üniversite ekibimiz sizinle doğrudan iletişime geçecektir.

Swarthmore College

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toplam Öğrenci

1689

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Admission Status

Need Aware

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kabul Oranı

% 8

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası Burs

Var

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üniversite Statüsü

Özel

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dil Hazırlık

Yok

Swarthmore College Sıralamaları

29

Times Universities

501

QS World

701

Shanghai List

4

Ülke Sıralaması

Ülke: Amerika

Bölge: pensilvanya

Şehir: Swarthmore

Swarthmore College

Swarthmore College, Amerika Birleşik Devletleri’nin Pennsylvania eyaletinde, Philadelphia kentinin banliyö bölgelerinden biri olan Swarthmore’da kurulmuş, özel bir liberal bilimler kolejidir. 1864 yılında Religious Society of Friends (Quakers) tarafından karma bir eğitim kurumu olarak kurulan Swarthmore College, zorlu akademik programları, sosyal sorumluluğa olan adanmışlığı ve birbirine sıkı sıkıya bağlı topluluğu ile tanınmaktadır. Bryn Mawr College ve Haverford College ile birlikte, Tri-College Consortium’un üyelerinden biri olan Swarthmore, öğrencilerine bu kurumlarda da derslere, sosyal faaliyetlere ve spor aktivitelerine katılma olanağı sunmaktadır. 

Mühendislik, fen bilimleri, sosyal bilimler ve beşeri bilimler de dahil olmak üzere 40’tan fazla ana dal ve yan dal programı sunan Swarthmore,  özellikle sunduğu lisans programlarındaki araştırma faaliyetlerine önem vermekte olup, öğrenciler çoğu zaman çeşitli proje ve akademik yayınlar üzerinde öğretim üyeleri ile birlikte çalışmaktadır. Öğrenci, öğretim üyesi oranının 8:1 olduğu Swarthmore College, dünyanın dört bir yanından gelen binlerce bitki türünün yer aldığı Scott Arboretum'u da içeren 425 dönümlük kampüsüyle bilinmektedir. Kampüs içerisinde ayrıca son teknoloji ürünü akademik tesisler, modern yurt binaları ve çeşitli rekreasyonel alanlar bulunmaktadır. Öğrenci kabulleri bakımından oldukça seçici bir kurum olan Swarthmore, her yıl aldığı başvuruların yalnızca küçük bir kısmını kabul etmekte olup, kabul edilen öğrenciler genellikle güçlü bir akademik geçmişe sahip olan ve entelektüel açıdan meraklı ve sosyal sorumluluğa olan bağlılığını kanıtlamış bireyler arasından seçilmektedir.

Swarthmore College Programları

Swarthmore College programlarına ve program detaylarına ulaşabilirsin.

Swarthmore College Lisans Bölümleri ve Programları


Swarthmore College Yüksek Lisans Bölümleri ve Programları

Swarthmore College Başvuru Tarihleri

Swarthmore College Lisans
Son Başvuru Tarihi

OCAK

Swarthmore College Yüksek Lisans
Son Başvuru Tarihi

OCAK

Kabul Koşulları

Swarthmore College tarafından sunulan lisans programlarına başvurmak isteyen aday uluslararası öğrencilerin aşağıda belirtilen kabul koşullarını yerine getirmeleri gerekmektedir.

 • 12 Yıllık Temel Eğitimi Tamamlamış Olmak
 • 4 Yıllık Lise Diploması
 • Yüksek Not Ortalaması
 • Aday öğrencinin 11. ve 12. sınıfta aldığı derslerin ve notlarının yazılı bulunduğu resmi transkript belgeleri
 • SAT ya da ACT Sınav Puanı
 • İngilizce Yeterlilik Belgesi
  • IELTS Academic, TOEFL iBT gibi yeterlilik sınavları aracılığıyla alınan İngilizce yeterlilik sertifikası
 • Personal Statement & Essay

GCE A-Level, International Baccalaureate, Advanced Placement gibi programlar vasıtasıyla alınan akademik yeterlilikler doğrudan kabul için yeterli olmamakla birlikte, bu programlar kapsamında bulunan öğrenciler, aldıkları dersler doğrultusunda ders kredisi talebinde bulunabilirler.

Swarthmore College tarafından sunulan yüksek lisans programlarına başvurmak isteyen aday öğrencilerin aşağıda belirtilen kabul koşullarını yerine getirmeleri gerekmektedir.

 • 4 Yıllık Lisans Derecesi Diploması
 • Yüksek Not Ortalaması
 • Aday öğrencinin üniversite eğitimi boyunca aldığı derslerin ve notlarının yazılı bulunduğu resmi transkript belgeleri
 • İlgili Alanda İş Deneyimi
 • İngilizce Yeterlilik Belgesi
  • IELTS, TOEFL iBT, PTE Academic gibi yeterlilik sınavları aracılığıyla alınan İngilizce yeterlilik sertifikası
 • Aday öğrencinin başvuracağı programa özel kabul koşulları doğrultusunda GRE/GMAT sınav puanı istenebilir.

Swarthmore College Swarthmore College Eğitim Ücretleri

Lisans
Fiyatı

81.376 USD

Lisans
Kredi

7.749 USD

Yüksek Lisans
Kredi

7.749 USD

Swarthmore College Bursları

Swarthmore College, uluslararası öğrencilere ihtiyaç esaslı burslar şeklinde mali yardım imkânı sunmaktadır. Kolej, uluslararası öğrenciler için ihtiyaca yönelik bir kabul politikasına sahip olup, bu durum, bir öğrencinin kabul kararı verilirken mali ihtiyacının dikkate alınabileceği anlamına gelmektedir. İhtiyaca dayalı mali yardım için değerlendirilmek üzere, uluslararası öğrencilerin başvuru sürecinde CSS profillerini sunmaları gerekmektedir. Bu profilde bulunan bilgiler, üniversitenin öğrencinin ailesinin mali durumunu değerlendirmesine ve ihtiyaç duyulan mali yardım miktarını hesaplamasına yardımcı olmaktadır. Swarthmore College'daki mali yardım paketleri genellikle geri ödenmesi gerekmeyen hibe ve burslardan oluşmaktadır. Ayrıca, öğrencilere kampüste yarı zamanlı çalışma fırsatı sağlayan bir iş-çalışma bileşeni de içerebilmektedir.

Yaşam Masrafları

Swarthmore College tarafından sunulan lisans ve yüksek lisans programlarına başvurmak isteyen öğrenciler için, eğitim, üniversite katılım ve idari ücretler hariç olmak üzere, yaklaşık tutarların yer aldığı bir gider listesi aşağıda belirtildiği gibidir.

 • Konaklama Giderleri
  • Aylık: $1,064
  • Yıllık: $9,578
 • Gıda ve Yemek Giderleri
  • Aylık: $1,042
  • Yıllık: $9,386
 • Kitaplar ve Ders Materyalleri: Aylık $120
 • Öğrenci Faaliyet Ücreti: Yıllık $420
 • Diğer Kişisel Giderler: Aylık $250

Swarthmore College Kampüs Bilgileri

Swarthmore College'ın kampüsü, güzelliği ve etkileyici mimarisiyle bilinmektedir. Philadelphia kentinin banliyö bölgelerinden biri olan Swarthmore’da, yaklaşık 425 dönümlük bir arazi üzerine kurulmuş olan kampüs, yoğun ağaçlık bir alan içerisinde bulunan akademik binalar, öğrenci yurtları ve rekreasyonel alanlardan meydana gelmektedir.  Kampüsün göze çarpan özelliklerinden biri, üniversitenin arazisinin büyük bir kısmını kaplayan Scott Arboretum (botanik bahçesi) olup, 1929 yılında kurulan botanik bahçesi, dünyanın dört bir yanından getirilen 4.000’den fazla çeşitle, oldukça geniş bir bitki ve ağaç koleksiyonunu sergilemektedir. Botanik bahçesi, öğrenciler ve öğretim üyeleri için yaşayan bir laboratuvarın yanı sıra düşünme ve rahatlama için sakin bir alan olarak da hizmet vermektedir.

Kolejin faaliyet gösterdiği akademik binalar; bilim laboratuvarları, sanat stüdyoları ve performans alanları da dahil olmak üzere çeşitli disiplinleri desteklemek için son teknoloji tesislerle donatılmış olup, kampüsteki McCabe Kütüphanesi ve Cornell Bilim ve Mühendislik Kütüphanesi gibi kütüphaneler, öğrenciler için kapsamlı kaynaklar ve çalışma alanları sunmaktadır. Swarthmore College’daki öğrenci yurtları, bir topluluk duygusunun gelişimini teşvik etmek için tasarlanmış olup, hem geleneksel yurt hem de apartman tarzı barınma seçenekleri sunmaktadır. Yurtlar, ortak ilgi alanlarına sahip öğrencilerin birlikte yaşadığı ve tematik programlara katıldığı yaşayan-öğrenen topluluklar şeklinde düzenlenmiştir.

Kampüsteki rekreasyonel tesisler arasında bir fitness ve sağlıklı yaşam merkezi olan Matchbox; kapalı ve açık tenis kortlarına ev sahipliği yapan Mullan Tenis Merkezi ve kapalı bir su sporları tesisi olan Ware Havuzu bulunmaktadır. Kampüse bitişik 200 dönümlük bir ormanlık alan olan Crum Woods, yürüyüş parkurları ve açık hava eğitimi ve araştırması için fırsatlar sunmaktadır. Swarthmore College'ın kampüsü sadece güzel olmakla kalmayıp aynı zamanda öğrencilerinin akademik, sosyal ve eğlence ihtiyaçlarını destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. Üniversitenin sürdürülebilirlik konusundaki kararlılığı, enerji tasarruflu binalar, sürdürülebilir çevre düzenlemesi ve atık azaltma programları gibi çeşitli yeşil girişimlerde kendini göstermektedir.

Swarthmore College Kampüs Hayatı

Swarthmore College, birbirine sıkı sıkıya bağlı bir topluluk, entelektüel merak ve sosyal sorumluluğa adanmışlığın ön planda olduğu bir kampüs yaşamına sahiptir. Üniversitenin yaklaşık 1.700 lisans öğrencisiyle nispeten küçük olması, öğrencilerin akranları ve öğretim üyeleriyle güçlü bağlar kurmasını sağlamaktadır. Kolej bünyesinde çok çeşitli ilgi alanlarına hitap eden 100'den fazla öğrenci kulüp ve topluluğu faaliyet göstermektedir. Bu kulüpler arasında kültürel, sanatsal, politik, akademik ve eğlence gruplarının yanı sıra toplum hizmeti kuruluşları da yer almakta olup, öğrenciler ilgi alanlarına uygun faaliyetlere katılmaya teşvik edilmektedir.

Odak noktasında kapsayıcı ve çeşitliliğin fazla olduğu bir topluluk oluşturmak olan Swarthmore College, Intercultural Center (IC) ve Women’s Resource Center (WRC) gibi merkez ve kuruluşlar aracılığıyla, kimlik, kültür ve sosyal adalet ile ilgili konularda diyaloğu ve katılımı teşvik etmektedir. Kolej ayrıca yıl boyunca Uluslararası Öğrenciler Kültür Gösterisi ve geleneksel cinsiyet normlarına meydan okuyan yıllık Genderfuck partisi gibi çeşitli kültürel etkinliklere ve kutlamalara ev sahipliği yapmaktadır. Kolej bünyesinde erkek öğrenci ve kız öğrenci birliklerinin 2000’li yılların başlarında yasaklanmasıyla, kardeşlik birlikleri kampüs kültürünün bir parçası olmaktan çıkmıştır.

Üniversitenin Philadelphia metropolitan bölgesindeki konumu, öğrencilere çok sayıda kültürel, tarihi ve eğlence olanağına erişim sağlamakta olup, öğrenciler müzeleri keşfetmek, konserlere katılmak veya şehrin çeşitli yemek ortamının tadını çıkarmak için toplu taşıma araçlarıyla Philadelphia'ya kolayca seyahat edebilmektedir. Swarthmore'un Division III atletizm programı, aktif kalmak ve rekabetçi spor faaliyetlerine katılmak isteyen öğrenciler için çeşitli üniversite sporları, kulüp sporları ve okul içi spor etkinlikleri sunmaktadır. Kolej, akademik yaşam ve sporu dengelemenin önemini vurgulayan Centennial Konferansı'nın bir üyesidir. Swarthmore College'daki öğrenci yaşamı, güçlü bir topluluk duygusu, entelektüel katılım ve sosyal sorumluluğa bağlılıkla şekillenmektedir. Kolej, öğrencilerin ilgi alanlarının peşinden gitmeleri, becerilerini geliştirmeleri ve hem kampüs içinde hem de dışında daha geniş bir toplulukla etkileşim kurmaları için çok çeşitli fırsatlar sunmaktadır.

Swarthmore College Spor Kulüpleri

Swarthmore College, öğrenciler için çeşitli kulüp sporları ve okul içi sporlar sunmaktadır. Kulüp sporları daha rekabetçi bir yapıya sahip olup, genellikle diğer üniversitelere karşı müsabakalara katılmayı gerektirirken, okul içi sporlar eğlence amaçlı olup, üniversite topluluğu içinde oynanmaktadır. Swarthmore College'da sunulan kulüp sporları ve okul içi sporlardan bazıları şunlardır:

Kulüp Sporları:

 • Badminton
 • Tırmanış
 • Atlı Sporlar
 • Eskrim
 • Buz Hokeyi
 • Ragbi
 • Futbol
 • Taekwondo
 • Masa Tenisi
 • Frizbi

Okul İçi Sporlar:

 • Basketbol
 • Bayrak Futbolu
 • Futsal
 • Futbol
 • Softbol
 • Voleybol

Swarthmore College Ünlü Mezunları

Swarthmore College, çeşitli alanlarda üstün başarı göstermiş birçok önemli mezunu ile geniş bir mezun ağına sahiptir. Üniversitenin önemli mezunları arasında;

 • A. Mitchell Palmer
 • Alexandra Grant
 • Alice Paul
 • Ben Brantley
 • Beth Littleford
 • Carl Levin
 • Carol Gilligan
 • Chris Van Hollen
 • Christian B. Anfinsen
 • Christiana Figueres
 • Christina Paxson
 • Clark Kerr
 • David Baltimore
 • David K. Lewis
 • David Malone
 • Diane di Prima
 • Eben Moglen
 • Edward C. Prescott
 • Elizabeth S. Anderson
 • Eugene Lang
 • Frank Easterbrook
 • Gerard K. O'Neill
 • Howard Martin Temin
 • Iqbal Quadir
 • James A. Michener
 • Jane S. Richardson
 • Jed S. Rakoff
 • John C. Mather
 • John Hopfield
 • Jonathan Franzen
 • Josef Joffe
 • Kenneth Turan
 • Kevin Hassett
 • Kurt Eichenwald
 • Lulu Miller
 • Malcolm Browne
 • Mark Vonnegut
 • Marshall Curry
 • Michael Dukakis
 • Neil Gershenfeld
 • Njideka Akunyili Crosby
 • Patrick Awuah
 • Peter Schickele
 • Robert B. Zoellick
 • Robert D. Putnam
 • Robert P. George
 • Rudy Rucker
 • Sally Ride
 • Stephen Lang
 • Takuji Aida
 • Ted Nelson

yer almaktadır.


Swarthmore College Ödülleri

 • 1 Nobel Kimya Ödülü Sahibi Mezun/Fakülte Üyesi
 • 2 Nobel Fizyoloji ya da Tıp Ödülü Sahibi Mezun/Fakülte Üyesi
 • 1 Nobel Ekonomi Ödülü Sahibi Mezun/Fakülte Üyesi
 • 1 Nobel Fizik Ödülü Sahibi Mezun/Fakülte Üyesi
 • 13 MacArthur Akademisyeni
 • 1 Akademi Ödülü Sahibi Mezun
 • 1 Başkanlık Özgürlük Madalyası Sahibi Mezun
 • 1 Liyakat Madalyası Sahibi Mezun

Swarthmore College Tanıtım Filmi


Swarthmore College Konumu


Swarthmore College Hakkında Bilgi Alın

Bu formu doldurduğunuzda üniversite ekibimiz sizinle doğrudan iletişime geçecektir.

Swarthmore College Kullanıcı Yorumları

Yorum Yapmak İçin Lütfen

İletişim Bilgileri

Şehir: Swarthmore

E-Posta: admissions@swarthmore.edu

Web: https://www.swarthmore.edu

Adres: 500 College Ave, Swarthmore, PA 19081, USA

Telefon:+1 (610) 328-8000

Sosyal Medyaları

 • Amerika Üniversiteleri Hakkında Blog Yazıları

  HABER VE ETKİNLİK duke, duke üniversitesi, essay puanlama, essayler puanlanıyor mu

  05/04/2024

  32 Görüntülenme

  Bir üniversite sözcüsü Inside Higher Ed'e gönderdiği bir e-postada Duke Üniversitesi'nin artık adayların standart test puanlarına ve makalelerine ...

  HABER VE ETKİNLİK penn, penn state, penn üniversitesi

  05/04/2024

  18 Görüntülenme

  Penn, ard arda ikinci yılda rekor düzeyde başvuru aldıktan sonra 2028 Sınıfı için düzenli kabul sonuçlarını açıkladı. Kabul kararları, öğrencilere ...

  ÜLKE REHBERİ amerikan üniversiteleri kabul şartları, amerikan üniversiteleri başvuru, amerikan üniversitelerine nasıl başvuru yapılır

  21/03/2024

  300 Görüntülenme

   Amerika Birleşik Devletleri, dünya çapında rakipsiz bir dizi yüksek öğrenim seçeneği sunmaktadır. Çok çeşitli akademik programlar, saygın kurumlar ...

  Swarthmore College Üniversiteleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Swarthmore College, Amerika Birleşik Devletleri’nin Pennsylvania eyaletinde, Philadelphia kentinin yaklaşık 18 kilometre güneydoğusundaki Swarthmore banliyösünde bulunmaktadır.

  Swarthmore College’a başvuru, Common App ya da Coalition App platformları üzerinden yapılmaktadır. İlgili başvuru platformlarından biri üzerinde bir hesap oluşturduktan sonra, başvuru formunu doldurarak, kişisel bilgileriniz, akademik geçmişiniz, akademik transkriptleriniz, standart test puanlarınız (SAT/ACT), İngilizce dil yeterlilik sınavı puanlarınız (TOEFL/IELTS), ders dışı faaliyetleriniz, katıldığınız stajlar, yer aldığınız projeler, öz geçmişiniz, tavsiye mektuplarınız ve denemelerinizi (Personal Statement/Essay), başvuru ücretinizle birlikte ilgili platform üzerinden okula iletebilirsiniz.

  Swarthmore College tarafından sunulan eğitim programlarının uluslararası öğrencilere yönelik yıllık eğitim ücreti $81,376 olarak belirlenmiştir. Bu ücrete konaklama, yemek, ulaşım, kitaplar ve ders materyallerine yönelik giderler dahildir.

  Swarthmore College; Alman Araştırmaları, Antik Tarih, Antropoloji, Arapça, Astronomi, Asya Araştırmaları, Asya-Amerika Araştırmaları, Bilgisayar Bilimi, Bilişsel Bilim, Biyokimya, Biyoloji, Çevre Araştırmaları, Çince, Cinsiyet & Cinsellik Araştırmaları, Dans, Dilbilim, Eğitim Araştırmaları, Felsefe, Film & Medya Araştırmaları, Fizik, Fransız & Frankofon Araştırmaları, Global Araştırmalar, İktisat, İlahiyat, İngiliz Edebiyatı, İslam Araştırmaları, İspanyolca, İstatistik, Japonca, Karşılaştırmalı Edebiyat, Kimya, Klasik Bilimler, Latin Amerika Araştırmaları, Latince, Matematik, Modern Diller ve Edebiyatlar, Mühendislik, Müzik, Ortaçağ Araştırmaları, Psikoloji, Rusça, Sanat, Sanat Tarihi, Siyahi Araştırmaları, Siyaset Bilimi, Sosyoloji, Sulh ve İhtilaf Araştırmaları, Tarih, Tercümanlık Kuramı, Tiyatro, Yunanca gibi çeşitli disiplinlerde pek çok farklı eğitim programı sunmaktadır.

  Swarthmore College giriş puanları bölümden bölüme değişebilmekle birlikte, İngilizce dil yeterlilik sınavı puanları; IELTS Academic: 7.0, TOEFL iBT: 100 ve akademik yeterlilik puanları; SAT: 1430 - 1560, ACT: 33 - 35 şeklindedir.


  Popüler Üniversiteler

  POPÜLER
  Burs İmkanı

  Loughborough University

  5 beğeni

  İngiltere

  Şehir: Loughborough
  Dil Hazırlık Eğitimi: VAR
  Lisans Programı: 54
  Lisans Ücreti: 22.000 GBP

  Statüsü: DEVLET
  ÜLKE SIRALAMASI: 4

  POPÜLER
  Burs İmkanı

  Vrije Universiteit Brussel (VUB)

  4 beğeni

  Belçika

  Şehir: Brüksel
  Dil Hazırlık Eğitimi: YOK
  Lisans Programı: 3
  Lisans Ücreti: 3.850 EUR

  Master Programı: 30
  Statüsü: DEVLET
  ÜLKE SIRALAMASI: 7

  POPÜLER
  Burs İmkanı

  Carleton College

  2 beğeni

  Amerika

  Şehir: Northfield, MN
  Dil Hazırlık Eğitimi: YOK
  Lisans Programı: 33
  Lisans Ücreti: 91.126 USD

  Statüsü: ÖZEL

  Onlar başardı, sıra sende!

  Dünyanın en prestijli okullarından kabul ve burs almış öğrencilerimizin başarı hikayalerini onlardan dinle.

  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  KAAN MALTA
  TED Ankara Koleji Mezunu
  5.0

  "Dream Big bölüm seçimimden, proje desteğine, essay mentörlüğünden, ders seçimlerime, mülakat hazırlığımdan, vizeme kadar tüm başvuru süreçlerimde eksiksiz olarak yardımcı oldu. Üniversitelerin beklediği karakter ve bilinç seviyesine ulaşmama çok yardım etti. Danışmanlarım, Essay mentörlerim, AP hocalarım, ve koçlarıma çok teşekkür ederim. Dream Big sayesinde hayallerimdeki üniversitelerden kabul ve mülakatlar kazandım."

  26/12/2023
  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  TUĞÇE SAĞDIÇ
  TOBB İşletme Mezunu
  5.0

  "Dream Big’ten Pelin Hanım ile tanıştığımda, diğer firmaların aksine bana en az 10 üniversiteye başvurabileceğimizi söyleyerek içimi rahatlattı. Ayrıca en son noktaya kadar devlet üniversitelerinden kabul almaya çalışacağına yönelik garanti verdi. Her süreçte yanımdaydı. Belge ve niyet mektubu için sürekli iletişimdeydik. Hizmet almaya başladığımda ise Ankara’da değildim ve online görüşme sağlamamıza rağmen hiçbir desteğini esirgemedi."

  07/11/2023
  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  KAAN BARIŞ
  Arı Koleji Mezunu
  5.0

  "Dream Big’in diğer firmalara kıyasla daha iyimser ve donanımlı olduğunu fark ettim. Alanında uzman danışmanlar, AP ve SAT gibi sınavların yanı sıra aktiviteler keşfetmeme bile yardımcı oldular. Dream Big ailesi, gece saatlerinde bile size zaman ayırabiliyor. Başvuru sürecinde iletişime geçmem gereken konularda her dakika ve her saat bizimle iletişimde kalıyorlar. Bence Dream Big, bu özelliğinden dolayı firmasını Türkiye’nin en iyisi yapıyor."

  07/11/2023
  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  UTKU POLAT
  Atılım Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Mezunu
  5.0

  "Dream Big ile çalışmak verdiğim en doğru karardı. Dream Big’e gelmeden önce 3 farklı firma ile görüştüm. Bu firmalar, finansal çıkarlarını düşünüyorlardı ve istediğim ülkelerden kabul alamayacağımı söylüyorlardı. Dream Big ise her aşamada yanımdaydı. Her türlü konuda destek sağladılar ve alanında uzman insanlar ile çalışma fırsatı elde ettim. Pelin Hanım'ın desteği sayesinde de hayalimdeki üniversiteden kabul almayı başardım."

  07/11/2023  Bilgi Alın Arayın Whatsapp