Uzman Danışmanlarımızdan Bilgi Alın!

Bu formu doldurduğunuzda üniversite ekibimiz sizinle doğrudan iletişime geçecektir.

Wesleyan College

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toplam Öğrenci

700

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Admission Status

Need Aware

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kabul Oranı

% 62

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası Burs

Var

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üniversite Statüsü

Özel

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dil Hazırlık

Yok

Wesleyan College Sıralamaları

Ülke: Amerika

Bölge: Georgia

Şehir: Macon

Wesleyan College

Wesleyan College, Amerika Birleşik Devletleri’nin Georgia eyaletindeki Macon kentinde bulunan, yalnızca kız öğrencileri kabul eden özel bir liberal bilimler kolejidir. Aralarında Mount Holyoke College, Vassar College, Wellesley College, Smith College, Radcliffe College, Bryn Mawr College ve Barnard College’ın da bulunduğu “The Seven Sisters” olarak adlandırılan 7 kız koleji grubunun en eski üyesi olan Wesleyan College, başta liberal bilimler olmak üzere, fen bilimleri ve meslek öncesi çalışmalar alanlarında da lisans programları sunmaktadır. Özellikle küçük sınıflarını korumaya, öğretim üyelerinin öğrencilerle bireysel olarak ilgilenmelerini sağlamaya ve akademik uğraşlar için öğrencilerini motive eden bir atmosferi sürdürülebilir kılmaya odaklanan Wesleyan College, öğrencilerine 30’dan fazla anadal programı ve çok sayıda yan dal programı sunmaktadır.

Wesleyan College’ın sahip olduğu ve faaliyet gösterdiği tarihi ve modern yapılar, yaklaşık 810 dönümlük kampüs içerisine yayılmış hâlde bulunmaktadır. Akademik yapılara ve öğrenci yurtlarına ek olarak, Wesleyan College kampüsü, öğrencilerin hoşça vakit geçirebilmesi ve etkinliklere katılabilmesi için ayrılmış alanlar, geniş yeşil alanlar ve öğrencilerin sanatsal ve kültürel uğraşları için yerler bulunmaktadır. Yalnızca kız öğrencileri kabul eden bir kolej olarak Wesleyan, öğrencilerine cesaret veren bir kampüs atmosferi yaratmayı ve öğrencilerin liderlik becerilerini, bağımsızlıklarını ve kişisel gelişimlerini teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Wesleyan College'daki öğrenciler çok çeşitli uluslardan ve kültürel geleneklerden gelmekte olup, kolej ülkedeki en çeşitli öğrenci gruplarından birine sahip olmasıyla ün kazanmıştır. Wesleyan College, kültürel farkındalığı teşvik etmek ve kültürel çeşitliliğe sahip öğrenci kitlesinin gereksinimlerini karşılamak amacıyla çeşitli hizmet ve programlar sunmaktadır.

Kolej, öğrencilerine yurt dışı deneyimi kazanmaları için çeşitli seçenekler sunmakta ve yurt dışı eğitim programlarına katılımlarını aktif olarak teşvik etmektedir. Wesleyan College öğrencileri, üniversitenin 20'den fazla ülkedeki üniversitelerle olan bağlantıları sayesinde araştırma, staj ve yurtdışı eğitim programlarına katılma fırsatına sahip olmaktadır. Ayrıca Wesleyan College, çok sayıda akademik ve profesyonel gruba, toplum hizmeti organizasyonlarına, kültürel kulüplere, sanat ve performans topluluklarına ve çok çeşitli ilgi alanlarına hitap eden diğer kulüp ve organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Öğrencilere, mezun olduktan sonra iş hayatına daha iyi hazırlanabilmeleri için kariyer danışmanlığı, staj ve çeşitli sektörlerdeki mezunlar ve profesyonellerle ağ kurma şansı da dahil olmak üzere çeşitli araç ve kaynaklara erişim imkanı sunulmaktadır.

Öğrencilerinin üniversite diplomasına erişimini engelleyen mali ve coğrafi engelleri ortadan kaldırmaya adanmışlığı ile bilinen Wesleyan College, öğrencilerine çeşitli burs ve finansal destek programları sağlamakta ve kapsamlı bir liberal bilimler eğitimi yoluyla kadınları güçlendirmenin yanı sıra hem çeşitli hem de misafirperver bir topluluk oluşturmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Wesleyan College, öğrencilerine akademik faaliyetler, müfredat dışı etkinlikler ve uluslararası deneyimler de dahil olmak üzere çeşitli alanlarda kişisel ve profesyonel gelişim için geniş bir imkân yelpazesi sağlamaktadır..

Wesleyan College Programları

Wesleyan College programlarına ve program detaylarına ulaşabilirsin.

Wesleyan College Lisans Bölümleri ve Programları


Wesleyan College Yüksek Lisans Bölümleri ve Programları

Wesleyan College Başvuru Tarihleri

Wesleyan College Lisans
Son Başvuru Tarihi

OCAK

Wesleyan College Yüksek Lisans
Son Başvuru Tarihi

OCAK

Kabul Koşulları

Wesleyan College tarafından sunulan lisans programlarına başvurmak isteyen aday uluslararası öğrencilerin aşağıda belirtilen kabul koşullarını yerine getirmeleri gerekmektedir.

 • 12 Yıllık Temel Eğitimi Tamamlamış Olmak
 • 4 Yıllık Lise Diploması
 • Yüksek Not Ortalaması
 • Aday öğrencinin 11. ve 12. sınıfta aldığı derslerin ve notlarının yazılı bulunduğu resmi transkript belgeleri
 • SAT ya da ACT Sınav Puanı
 • İngilizce Yeterlilik Belgesi
  • IELTS, TOEFL iBT, PTE Academic, Duolingo English Test gibi yeterlilik sınavları aracılığıyla alınan İngilizce yeterlilik sertifikası
 • Personal Statement & Essay

GCE A-Level, International Baccalaureate, Advanced Placement gibi programlar vasıtasıyla alınan akademik yeterlilikler doğrudan kabul için yeterli olmamakla birlikte, bu programlar kapsamında bulunan öğrenciler, aldıkları dersler doğrultusunda ders kredisi talebinde bulunabilirler.

Wesleyan College tarafından sunulan yüksek lisans programlarına başvurmak isteyen aday öğrencilerin aşağıda belirtilen kabul koşullarını yerine getirmeleri gerekmektedir.

 • 4 Yıllık Lisans Derecesi Diploması
 • Yüksek Not Ortalaması
 • Aday öğrencinin üniversite eğitimi boyunca aldığı derslerin ve notlarının yazılı bulunduğu resmi transkript belgeleri
 • İlgili alanda iş deneyimi gerekebilir
 • İngilizce Yeterlilik Belgesi
  • IELTS, TOEFL iBT, PTE Academic gibi yeterlilik sınavları aracılığıyla alınan İngilizce yeterlilik sertifikası
 • Aday öğrencinin başvuracağı programa özel kabul koşulları doğrultusunda GRE/GMAT sınav puanı istenebilir.

Wesleyan College Wesleyan College Eğitim Ücretleri

Lisans
Fiyatı

46.000 USD

Lisans
Kredi

919 USD

Yüksek Lisans
Kredi

596 USD

Wesleyan College Bursları

Wesleyan College, uluslararası statüde bulunan öğrencilere çeşitli burs programları sunmaktadır. Bununla birlikte, burs programlarının finansman ve kontenjan bakımından kısıtlı olduğunun, bursların ihtiyaca ve başarıya göre verildiğinin ve kabul standartlarının yüksek olduğunun unutulmaması gerekmektedir. Burs programlarına başvurmak isteyen aday öğrenciler, aşağıdaki linkten ilgili burs programlarına ulaşabilirler.

Uluslararası Öğrenci Bursları

Burslar ve Maddi Destek

Yaşam Masrafları

Wesleyan College tarafından sunulan lisans ve yüksek lisans programlarına başvurmak isteyen öğrenciler için, eğitim, üniversite katılım ve idari ücretler hariç olmak üzere, yaklaşık tutarların yer aldığı bir gider listesi aşağıda belirtildiği gibidir.

 • Konaklama ve Gıda Giderleri
  • Aylık: $1,222
  • Yıllık: $10,996
 • Zorunlu Sağlık Sigortası: Yıllık $3,672
 • Kitaplar ve Ders Materyalleri: Yıllık $1000
 • Ulaşım Giderleri
  • Aylık: $156
  • Yıllık: $1,404
 • Diğer Kişisel Giderler
  • Aylık: $140+
  • Yıllık: $1,250+

Wesleyan College Kampüs Bilgileri

Georgia eyaletinin Macon kentinde bulunan Wesleyan College'ın 200 dönümlük bir arazi üzerine kurulu kampüsü, üniversitenin öğrenci topluluğu için hem huzurlu hem de misafirperver bir ortam sağlamaktadır. Kampüs, hem tarihi hem de çağdaş mimarinin yanı sıra akademik, konut ve eğlence faaliyetlerinin gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış çeşitli binalara sahiptir. Geniş yeşil alanlar ders çalışmak ya da doğanın keyfini için mükemmel bir atmosfer sağlamaktadır. Sınıflar, laboratuvarlar ve fakülte ofislerinin tümü kolejin akademik binalarında bulunmaktadır. Bilimsel alanlarda hem eğitim hem de araştırma faaliyetlerine odaklanan Munroe Bilim Merkezi ve hem dersliklere hem de fakülte ofislerine ev sahipliği yapan Taylor Hall kampüs içerisinde bulunan önemli yapılardan ikisidir.

Her birinin kendine özgü bir karaktere, atmosfere ve geleneklere sahip olduğu öğrenci yurtları Wesleyan College'daki kampüs yaşamının önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Bu yurtlar öğrencilere sadece yaşamak için güzel yerler sunmakla kalmamakta, aynı zamanda yaşayanlar arasında bir topluluk duygusu geliştirmeye de yardımcı olmaktadır. Öğrenciler, kampüsün ana kütüphanesi olarak hizmet veren Willet Memorial Kütüphanesi'nde bulunan kitaplar, dergiler, elektronik kaynaklar ve çalışma alanları dahil olmak üzere çok çeşitli materyallere erişebilmekte olup, kütüphane ayrıca, öğrencilere araştırma projelerinde yardımcı olmanın yanı sıra, akademik başarıyı sağlamaya yönelik çeşitli destek hizmetleri de sunmaktadır.

Kampüs, bölgesel ve dünya çapındaki sanatçıların çalışmalarını sergileyen Grassmann-Porter Sanat Galerisi ve müzikal, tiyatro ve dans prodüksiyonları için bir performans mekânı olarak hizmet veren Porter Oditoryumu da dâhil olmak üzere, kültür ve sanata adanmış bir dizi kuruluşa ev sahipliği yapmaktadır. Wesleyan College öğrencileri, fitness merkezi, yüzme havuzu, tenis kortları ve softbol ve futbol maçları için kullanılabilecek sahalar da dahil olmak üzere çok çeşitli dinlenme ve spor tesislerine erişim imkanına sahiptir. Öğrenciler ayrıca kampüste bulunan bahçeler, yeşil alanlar ve yürüyüş yolları sayesinde eğlence ve açık hava rekreasyon seçeneklerine de erişebilmektedir. Büyük grupların toplantıları genellikle kampüsün ormanlık bir bölümünde bulunan Anderson Cabin’de yapılmaktadır.

Wesleyan College, öğrencilerinin sağlığına ve güvenliğine büyük önem vermekte ve kampüsü daha güvenli bir yer haline getirmek için çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler arasında günün her saati görev başında olan güvenlik, acil durum telefonları ve öğrenciler için koruma hizmeti bulunmaktadır. Wesleyan öğrencileri, kampüste hem kendilerini destekleyen hem de ilgi çekici olan bir ortamda entelektüel, duygusal ve profesyonel olarak gelişme fırsatına sahip olmaktadır.

Wesleyan College Kampüs Hayatı

Wesleyan öğrencileri, hem aktif hem de çeşitliliğin çok olduğu bir kampüs yaşamından yararlanmakta, bu da onlara çağdaşlarıyla etkileşim kurmak, yeni ilgi alanları hakkında bilgi edinmek ve mevcut becerilerini geliştirmek için çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Wesleyan, sadece öğrencilerini destekleyen değil, aynı zamanda kişisel gelişim, liderlik ve ömür boyu sürecek bağlantıları besleyen bir topluluk geliştirmektedir. Öğrencilerin çoğunluğu kampüste yaşamakta ve bunun için üniversitenin yurtlarından birini tercih etmektedir. Bu yurtlar öğrencilere uygun yaşam alanları sağlamakta ve kampüste bir topluluk duygusunun gelişmesine yardımcı olmaktadır. Akademik yıl boyunca yurt yaşamının ev sahipliği yaptığı çok sayıda etkinlik ve faaliyetin amacı, öğrencilerin birbirleriyle sosyalleşmesini ve uzun süreli bağlar kurmasını kolaylaştırmaktır.

Kampüste akademik ve profesyonel organizasyonlardan, kültürel ve yakınlık gruplarına, toplum hizmeti kulüplerine, sanat ve performans topluluklarına kadar öğrencilerin katılımına açık çok çeşitli müfredat dışı faaliyetler ve topluluklar bulunmaktadır. Bir akademik yıl boyunca kolej, kültürel festivaller, performanslar, sergiler ve konferanslar gibi çok çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapmakta olup, öğrenciler bu etkinliklerde önemli tartışmalara katılma, çeşitli geçmişlere sahip öğretim görevlileri ve sanatçılarla bağlantı kurma ve önemli konuşmacılardan bilgi edinme şansı bulmaktadır. Wesleyan College öğrencileri, içinde yaşadıkları toplumlara hem yerel hem de küresel anlamda katkıda bulunmak amacıyla kampüs içinde ve dışında çeşitli toplum hizmeti ve sosyal adalet programlarına katılmaya teşvik edilmektedir. Öğrenciler, yerel gruplarla gönüllülük yaparak, hizmet gezilerine çıkarak veya hizmet projelerine katılarak kampüs içinde ve dışında çeşitli çalışmalar yapma fırsatına sahip olmaktadır. Wesleyan öğrencileri, üniversitenin bir atletizm bölümü olmamasına rağmen, kulüp sporları ve okul içi yarışmalar da dahil olmak üzere çok çeşitli boş zaman etkinliklerine katılabilmektedir. Öğrenciler, kolejin fitness merkezi, yüzme havuzu ve tenis kortlarını da içeren dinlenme tesisleri sayesinde aktif ve sağlıklı bir yaşam sürdürme olanağına sahiptir.

Kolej, öğrencilere akademik, kişisel ve mesleki gelişimlerinde yardımcı olmak amacıyla çeşitli kaynakları kullanıma sunmaktadır. Bu hizmetler arasında akademik danışmanlık, kariyer danışmanlığı, sağlık ve zindelik hizmetleri, psikolojik danışmanlık hizmetleri ve özel ders hizmetleri bulunmaktadır. Wesleyan Üniversitesi, tüm geçmişlere ve bakış açılarına sahip insanlara kucak açan bir kampüs ortamı yaratmaya kendini adamıştır. Kolej, çeşitli kültürel geçmişlerden gelen öğrencilere, bu öğrencilerin eşsiz ihtiyaçlarını karşılamak ve kültürler arası anlayışı ve diyaloğu teşvik etmek için çeşitli kaynaklar, etkinlikler ve girişimler sunmaktadır.  Wesleyan College'da kampüs yaşamı, güçlü bir topluluk duygusu, etkileşim için çeşitli fırsatlar ve kişisel büyüme ve gelişmeyi destekleyen bir atmosfer ile tanımlanmakta ve tüm bu unsurlar bir araya gelerek Wesleyan deneyimini oluşturmaktadır.

Wesleyan College Spor Kulüpleri

Wesleyan College, öğrenciler için çeşitli kulüp sporları ve okul içi sporlar sunmaktadır. Kulüp sporları daha rekabetçi bir yapıya sahip olup, genellikle diğer üniversitelere karşı müsabakalara katılmayı gerektirirken, okul içi sporlar eğlence amaçlı olup, üniversite topluluğu içinde oynanmaktadır. Wesleyan College'da sunulan kulüp sporları ve okul içi sporlardan bazıları şunlardır:

 • Aerobik
 • Amigoluk/Dans
 • Atletizm
 • Atlı Sporlar
 • Basketbol
 • Futbol
 • Halter
 • Kros Koşusu
 • Pilates
 • Softbol
 • Tenis
 • Voleybol
 • Yoga

Wesleyan College Ünlü Mezunları

Wesleyan College, çeşitli alanlarda üstün başarı göstermiş birçok önemli mezunu ile geniş bir mezun ağına sahiptir. Üniversitenin önemli mezunları arasında;

 • An-Ming Wang
 • Catherine Brewer Benson
 • Clare de Graffenried
 • Ellamae Ellis League
 • Eugenia Rawls
 • Eugenia Tucker Fitzgerald
 • Hazel Jane Raines
 • Kathryn Stripling Byer
 • Margaret Zattau Roan
 • Mary Ross Banks
 • Neva Jane Langley
 • Phaedra Parks
 • Rebecca Caudill
 • Ruth Austin Knox
 • Sara Branham Matthews
 • Soong Ai-ling
 • Soong Ching-ling
 • Soong Mei-ling
 • Toni Jennings
 • Viola Ross Napier

yer almaktadır.


Wesleyan College Ödülleri

 • 1 North Carolina Edebiyat Ödülü Sahibi Mezun
 • 1 North Carolina Şair Ödülü Sahibi Mezun

Wesleyan College Tanıtım Filmi


Wesleyan College Konumu


Wesleyan College Hakkında Bilgi Alın

Bu formu doldurduğunuzda üniversite ekibimiz sizinle doğrudan iletişime geçecektir.

Wesleyan College Kullanıcı Yorumları

Yorum Yapmak İçin Lütfen

İletişim Bilgileri

Şehir: Macon

E-Posta: admissions@wesleyancollege.edu

Web: https://www.wesleyancollege.edu

Adres: 4760 Forsyth Rd, Macon, GA 31210, USA

Telefon:+1 800-447-6610

Sosyal Medyaları

 • Amerika Üniversiteleri Hakkında Blog Yazıları

  SINAVLAR Amerika’da Üniversite Okumak İçin Gereken Sınavlar, amerika üniversiteleri için hangi sınav, amerika için sınav, amerikada eğitim için sınavlar

  24/05/2024

  7 Görüntülenme

  Amerika Birleşik Devletleri, dünya çapında saygın üniversiteleri ve sunduğu çeşitli eğitim olanaklarıyla uluslararası öğrenciler için cazip bir eğitim ...

  ÜLKE amerikada nasıl doktor olunur, amerikada doktor olmak, amerikada doktor olma yolları, amerikada doktor eğitimi

  24/05/2024

  6 Görüntülenme

  Doktor olmak, pek çok kişinin hayalini kurduğu saygın ve ödüllendirici bir meslektir. Amerika Birleşik Devletleri'nde doktor olma süreci, zorlu ve uzun ...

  ÜLKE REHBERİ amerikada öğrenciyken çalışmak, amerika öğrenci işleri, amerika öğrenci maaşları, amerikada öğrenciyken çalışabilir miyim

  23/04/2024

  113 Görüntülenme

  Amerika, dünya genelinde yüksek kaliteli eğitim imkanları ve kültürel çeşitliliğiyle tanınan bir ülkedir. Ancak,

  Wesleyan College Üniversiteleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Wesleyan College, Amerika Birleşik Devletleri’nin Georgia eyaletinde, sıklıkla "Georgia'nın Kalbi" olarak anılan ve eyaletin merkezinde bulunan Macon kentinde yer almaktadır.

  Wesleyan College’a başvuru, Common App platformu üzerinden yapılmaktadır. İlgili başvuru platformu üzerinde bir hesap oluşturduktan sonra, başvuru formunu doldurarak, kişisel bilgileriniz, akademik geçmişiniz, akademik transkriptleriniz, standart test puanlarınız (SAT/ACT), İngilizce dil yeterlilik sınavı puanlarınız (TOEFL/IELTS), ders dışı faaliyetleriniz, katıldığınız stajlar, yer aldığınız projeler, öz geçmişiniz, tavsiye mektuplarınız ve denemelerinizi (Personal Statement/Essay), başvuru ücretinizle birlikte ilgili platform üzerinden okula iletebilirsiniz.

  Wesleyan College tarafından sunulan eğitim programlarının uluslararası öğrencilere yönelik yıllık eğitim ücreti $46,000 olarak belirlenmiştir. Bu ücrete konaklama, yemek, ulaşım, kitaplar ve ders materyallerine yönelik giderler dahildir.

  Wesleyan College; Muhasebe, Reklamcılık & Pazarlama İletişimi, Uygulamalı Kimya, Uygulamalı Veri Analizi, Uygulamalı Matematik, Sanat, Sanat Yönetimi, Biyoloji, İşletme Yönetimi, İlkokul Öğretmenliği, İngilizce, Çevresel Araştırmalar ve Sürdürülebilirlik, Tarih, Siyaset ve Küresel İlişkiler, Uluslararası İşletme, Müzik, Nörobilim, Hemşirelik, Psikoloji, Halk Sağlığı, İlahiyat, Felsefe ve Sosyal Değişim, İspanyolca, Kadın, Cinsiyet ve Cinsellik Araştırmaları gibi çeşitli disiplinlerde pek çok farklı eğitim programı sunmaktadır.

  Wesleyan College giriş puanları bölümden bölüme değişebilmekle birlikte, İngilizce dil yeterlilik sınavı puanları; IELTS Academic: 6.0, TOEFL iBT: 80 ve akademik yeterlilik puanları; SAT: 1190 - 1210, ACT: 22 - 25 şeklindedir.


  Popüler Üniversiteler

  POPÜLER ANLAŞMALI
  Burs İmkanı

  University of Glasgow

  16 beğeni

  İskoçya

  Şehir: Glasgow
  Dil Hazırlık Eğitimi: VAR
  Lisans Programı: 102
  Lisans Ücreti: 25.290 GBP

  Master Programı: 170
  Statüsü: DEVLET
  ÜLKE SIRALAMASI: 12

  POPÜLER
  Burs İmkanı

  The University of Hong Kong

  1 beğeni

  Hong Kong

  Şehir: Pok Fu Lam
  Dil Hazırlık Eğitimi: VAR
  Lisans Programı: 38
  Lisans Ücreti: 182.000 HKD

  Statüsü: DEVLET
  ÜLKE SIRALAMASI: 2

  POPÜLER ANLAŞMALI
  Burs İmkanı

  University of Exeter

  7 beğeni

  İngiltere

  Şehir: Exeter
  Dil Hazırlık Eğitimi: YOK
  Lisans Programı: 128
  Lisans Ücreti: 23.700 GBP

  Master Programı: 173
  Statüsü: DEVLET
  ÜLKE SIRALAMASI: 13

  Onlar başardı, sıra sende!

  Dünyanın en prestijli okullarından kabul ve burs almış öğrencilerimizin başarı hikayalerini onlardan dinle.

  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  KAAN MALTA
  TED Ankara Koleji Mezunu
  5.0

  "Dream Big bölüm seçimimden, proje desteğine, essay mentörlüğünden, ders seçimlerime, mülakat hazırlığımdan, vizeme kadar tüm başvuru süreçlerimde eksiksiz olarak yardımcı oldu. Üniversitelerin beklediği karakter ve bilinç seviyesine ulaşmama çok yardım etti. Danışmanlarım, Essay mentörlerim, AP hocalarım, ve koçlarıma çok teşekkür ederim. Dream Big sayesinde hayallerimdeki üniversitelerden kabul ve mülakatlar kazandım."

  26/12/2023
  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  TUĞÇE SAĞDIÇ
  TOBB İşletme Mezunu
  5.0

  "Dream Big’ten Pelin Hanım ile tanıştığımda, diğer firmaların aksine bana en az 10 üniversiteye başvurabileceğimizi söyleyerek içimi rahatlattı. Ayrıca en son noktaya kadar devlet üniversitelerinden kabul almaya çalışacağına yönelik garanti verdi. Her süreçte yanımdaydı. Belge ve niyet mektubu için sürekli iletişimdeydik. Hizmet almaya başladığımda ise Ankara’da değildim ve online görüşme sağlamamıza rağmen hiçbir desteğini esirgemedi."

  07/11/2023
  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  KAAN BARIŞ
  Arı Koleji Mezunu
  5.0

  "Dream Big’in diğer firmalara kıyasla daha iyimser ve donanımlı olduğunu fark ettim. Alanında uzman danışmanlar, AP ve SAT gibi sınavların yanı sıra aktiviteler keşfetmeme bile yardımcı oldular. Dream Big ailesi, gece saatlerinde bile size zaman ayırabiliyor. Başvuru sürecinde iletişime geçmem gereken konularda her dakika ve her saat bizimle iletişimde kalıyorlar. Bence Dream Big, bu özelliğinden dolayı firmasını Türkiye’nin en iyisi yapıyor."

  07/11/2023
  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  UTKU POLAT
  Atılım Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Mezunu
  5.0

  "Dream Big ile çalışmak verdiğim en doğru karardı. Dream Big’e gelmeden önce 3 farklı firma ile görüştüm. Bu firmalar, finansal çıkarlarını düşünüyorlardı ve istediğim ülkelerden kabul alamayacağımı söylüyorlardı. Dream Big ise her aşamada yanımdaydı. Her türlü konuda destek sağladılar ve alanında uzman insanlar ile çalışma fırsatı elde ettim. Pelin Hanım'ın desteği sayesinde de hayalimdeki üniversiteden kabul almayı başardım."

  07/11/2023  AS SEEN ON
  Trust ReefTrust Reef
  Bilgi Alın Arayın Whatsapp