The University of British Columbia

Ana Sayfa / Yurtdışında Üniversite / Kanada Üniversiteleri / The University of British Columbia

HEMEN BAŞVUR!
Uzman Danışmanlarımızdan Bilgi Alın!

Bu formu doldurduğunuzda üniversite ekibimiz sizinle doğrudan iletişime geçecektir.

British Columbia Üniversitesi

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toplam Öğrenci

71201

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Admission Status

Need Aware

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kabul Oranı

% 12

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası Burs

Var

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üniversite Statüsü

Devlet

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dil Hazırlık

Yok

British Columbia Üniversitesi Sıralamaları

41

Times Universities

34

QS World

44

Shanghai List

3

Ülke Sıralaması

Ülke: Kanada

Bölge:

Şehir: Vancouver

The University of British Columbia

1906 yılında McGill British Columbia Üniversite Koleji adıyla kurulan ve McGill Üniversitesi'nden ayrılarak 1915 yılında resmen British Columbia Üniversitesi olarak tanınmaya başlayan üniversite, Kanada'nın British Columbia ilinin en eski üniversitesidir. 1915 yılında Fairview'deki geçici yerinde faaliyete geçen British Columbia Üniversitesi, 1925 yılında Vancouver'daki kalıcı kampüsüne taşınmıştır. Yıllar içinde UBC öğrenci sayısı, öğretim kadrosu ve kampüs altyapısı açısından önemli ölçüde genişlemiştir. Aynı zamanda akademik olarak da büyümüş ve araştırmaya verdiği güçlü önemle küresel üniversiteler arasında lider konuma gelmiştir. Dünya üniversite başarı sıralamalarında üst sıralardaki yerini istikrarlı olarak koruyan British Columbia Üniversitesi, sürdürülebilirlik konusundaki kararlılığıyla tanınmaktadır ve Kuzey Amerika'nın en yeşil kampüslerinden birine sahip olması ile ün kazanmıştır. Geçmişten günümüze 3 Kanada Başbakanı ve 65 Olimpiyat madalyalı atlet yetiştirmiş olan British Columbia Üniversitesi'nin mezunları ve fakülte üyeleri 8 Nobel ödülüne layık görülmüştür. UBC'nin ana kampüsü, Vancouver şehir merkezine yaklaşık 10 kilometre uzaklıktaki bir yarımada olan Point Grey'de yer almakta olup, UBC'nin ayrıca British Columbia'nın iç kesimlerindeki Kelowna'da bulunan UBC Okanagan adında ikinci bir kampüsü daha vardır.

British Columbia Üniversitesi Programları

British Columbia Üniversitesi programlarına ve program detaylarına ulaşabilirsin.

British Columbia Üniversitesi Lisans Bölümleri ve Programları


British Columbia Üniversitesi Yüksek Lisans Bölümleri ve Programları

British Columbia Üniversitesi Başvuru Tarihleri

British Columbia Üniversitesi Lisans
Son Başvuru Tarihi

OCAK

British Columbia Üniversitesi Yüksek Lisans
Son Başvuru Tarihi

OCAK

Kabul Koşulları

Lisans başvuruları için gerekli koşullar;

 1. Lise Diploması (Min 85 not ortalaması)
 2. İngilizce Yeterlilik Sınavı (IELTS/TOEFL iBT, PTE, Duolingo)
 3. Başvurulan bölüme göre belirli ders gereklilikleri (Örn; Mühendislik için ileri matematik, fizik, kimya dersleri)
 4. Güzel Sanatlar, Müzik gibi departmanlar için portfolyo veya mülakat
 5. Referans mektubu

Yüksek Lisans başvuruları için gerekli koşullar;

 1. Üniversite diploması (Min 3.0 GPA)
 2. İngilizce Yeterlilik Sınavı (IELTS/TOEFL iBT, PTE)
 3. Akademik Özgeçmiş
 4. GRE veya GMAT skoru istenebilir (Başvurulan bölüme bağlı olarak)
 5. 3 adet tavsiye mektubu
 6. Niyet mektubu
 7. Sanat, Müzik gibi bölümler için portfolyo

British Columbia Üniversitesi British Columbia Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Lisans
Fiyatı

42.543 CAD

Lisans
Kredi

1.812 CAD

Yüksek Lisans
Fiyatı

7.814 CAD

Yüksek Lisans
Kredi

2.132 CAD

British Columbia Üniversitesi Bursları

Üniversiteden kabul mektubu alan öğrenciler otomatik olarak aşağıda belirtilen burslar için değerlendirileceklerdir. Değerlendirmeler akademik başarı ve ders dışı etkinliklere bakılarak yapılacaktır.

International Major Entrance Scholarship (IMES)

Lisans programlarına başvuran ve üstün akademik başarı göstermiş, ders dışı aktivitelere katılmış ve toplumsal katılım faaliyetlerinde bulunmuş uluslararası öğrencilere verilmektedir. Okula başladıkları ilk yıl bursu alırlar ve 3 yıla kadar yenilenebilir. Liseden sonra direkt başvuru yapılması ve ilk kez British Columbia Üniversitesinde okuyacak olma şartı aranır. İhtiyaç ve başarıya göre verilen "International Scholars" ödülüne aday gösterilmemiş olmak gerekir.

Outstanding International Student Award

Üniversiteye kabul alan, üstün akademik başarı ve ders dışı etkinliklere katılım göstermiş öğrencilere tek seferlik verilen başarı bursudur. Liseden veya üniversiteden sonra direkt başvuru yapılması ve ilk kez British Columbia Üniversitesinde okuyacak olma şartı aranır. İhtiyaç ve başarıya göre verilen "International Scholars" ödülüne aday gösterilmemiş olmak gerekir.

Yaşam Masrafları

Yaşam Masrafları (Yıllık Ortalama)
Konaklama 11,040 CAD
Yeme-İçme 3,876 CAD
Kitap/Materyal 550 CAD
Kişisel Harcamalar 1,1140 CAD

Ulaşım masrafları öğrencinin kampüs içinde veya dışında yaşamasına bağlı olarak büyük ölçüde değişiklik gösterebileceğinden tabloda belirtilmemiştir. Toplu taşıma için sınırsız basım veren "U-Pass" öğrenci kartı için yıllık 520 CAD ödenmektedir. Ayrıca kişisel harcamaların bireyin şahsi tercihlerine göre değişecebileceğini unutmamak gerekir.

British Columbia Üniversitesi Kampüs Bilgileri

British Columbia Üniversitesinin Vancouver ve Okanagan'da olmak üzere 2 kampüsü bulunmaktadır. Vancouver şehir merkezinin 10 km uzağında bulunan ve 4,020 kilometrekarelik bir alanı kaplayan Point Grey ana kampüsü şehirdeki birçok sahile yakın olmakla birlikte, North Shore dağlarının manzarasını da görmektedir. Şehir merkezi ve kampüs arasında bulunan Pacific Spirit Regional Park'ı 7.63 kilometrekarelik yeşil bir kemer görevi görmektedir. Ayrıca tıp fakültesinin de içinde bulunduğu Vancouver General Hospital ve yarı-zamanlı kredili veya kredisiz programların verildiği Robson Square olarak 2 adet uydu yerleşkeye sahiptir. Yaklaşık 55,000 lisans ve lisansüstü öğrencisini barındıran kampüste, öğrencilerin konaklaması için birçok özel yerleşim yeri ve yurt da yer almaktadır. 2005 yılında kurulan ve 2,086 kilometrekarelik bir alana sahip olan Okanagan kampüsü ise Kelowna'da bulunmaktadır. 12,000 lisans ve lisansüstü öğrencisine ev sahipliği yapan bu kampüste 62 lisans ve 19 lisansüstü programı sunulmaktadır.

Doğayla iç içe olan yerleşkede sayısız bahçe ve yeşil alan bulunmaktadır. İlk UBC departmanı olarak kurulan ve araştırma, koruma ya da eğitim amacıyla toplanmış 8,000 farklı bitki türüne ev sahipliği yapan UBC Bitki Araştırmaları Merkezi ve Inazo Nitobe anısına yapılmış Nitobe Memorial Garden en önemli bahçelerdendir. Sürdürülebilirlik çalışmalarına fazlasıyla önem veren UBC 2000 yılında başlattığı proje ile 23 milyon dolarlık bir bütçe ayırarak Kuzey Amerika'nın sürdürülebilirlik çalışmalarının en yaratıcı örneklerinden olan, yüksek performanslı binası Sürdürülebilirlik Üzerine İnteraktif Araştırmalar Merkezini (The Centre for Interactive Research on Sustainability - CIRS) kurmuştur. Çevre dostu olarak tasarlanan bu merkez elektriğini güneş enerjisinden ve suyunu yalnızca yağmur suyundan elde etmekle birlikte kanalizasyon arıtma tesisi olarak da kullanılmaktadır.

Vancouver kampüsünde bulunan fakülteler; Uygulamalı Bilimler Fakültesi, Sanat Fakültesi, Sauder İşletme Okulu, Dişçilik Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Ormancılık Fakültesi, Lisansüstü Çalışmaları Fakültesi, Sağlık Disiplinleri Koleji, Disiplinlerarası Çalışmalar Koleji, Peter A. Allard Hukuk Fakültesi, Tıp Fakültesi, Bilim Fakültesi ve Eczacılık Fakültesi.

Okanagan kampüsünde bulunan fakülteler; Irving K. Barber Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Irving K. Barber Bilim Fakültesi, Yaratıcı ve Eleştirel Çalışmalar Fakültesi, Okanagan Eğitim Fakültesi, Uygulamalı Bilimler Fakültesi, Sağlık ve Sosyal Gelişim Fakültesi, İşletme Fakültesi, Tıp Fakültesi ve Lisansüstü Çalışmaları Okulu.

 

British Columbia Üniversitesi Kampüs Hayatı

350'den fazla öğrenci kulübüne ev sahipliği yapan ve öğrencilerin sosyal aktiviteler için vakitlerinin büyük çoğunluğunu geçirdiği Student Union Building (SUB) Vancouver kampüsünde bulunmaktadır. SUB içerisinde yeme-içme yerleri, bar ve publar, David Suzuki'nin önerisiyle açılan ve 1971 yılından beri birçok öğrenci partisine ev sahipliği yapmış olan gece kulübü "The Pit", 425 koltuklu Norman Bouchard Amfi Tiyatrosu, sinema salonu, sosyal alanlar ve daha birçok işletme bulunmaktadır. SUB 2015 yılında, 107 milyon dolarlık bütçeyle yenilenerek Alma Mater Society (AMS) olarak değişmiştir ve öğrenciler arasında kısaca "Nest" olarak anılmaktadır. Chan Shun Konser Salonu, Telus Tiyatrosu ve Royal Bank Sinemasını kapsayan Chan Performans Sanatları Merkezi sanatsal aktiviteler için kampüste yer almaktadır. Kanada'nın en büyük ikinci kütüphanesi olarak geçen ve 7.8 milyon cilt kitap, 2.1 milyon e-kitap ve 370,000'den fazla e-gazeteye ev sahipliği yapan UBC Kütüphanesi 15 farklı şubesiyle her iki kampüste de hizmet vermektedir.

Üniversite bünyesinde öğrencilerin sosyalleşmesi, takım çalışmasını öne çıkararak fiziksel aktivitelerde bulunması ve doğayla iç içe vakit geçirmesi amacıyla uzun yıllardır düzenlenen birçok etkinlik bulunmaktadır. 10-12 kişilik takımlar halinde 3.3 metrelik kanolarla yapılan "Day of the Longboat" yarışı ve 1978 yılından beri devam eden yüzme, koşu, bisiklet sonrası 3.5 metrelik duvara tırmanma ile biten "Storm the Wall" yarışı en kaydadeğer örneklerdendir. İlk dönem derslerinin bitişini kutlamak için Pasifik Okyanusunda yüzme "Polar Bear Swim", yıl sonu partisi "Block Party", oryantasyon haftasında düzenlenen partiler "Welcome Back BBQ" ve "Garden Party" her yıl düzenlenen etkinliklerdendir.

British Columbia Üniversitesi Spor Kulüpleri

British Columbia Üniversitesi Vancouver kampüsü resmi spor kulüpleri "Thunderbirds", Okanagan kampüsü resmi spor kulüpleri ise "Heat" ismiyle anılmaktadır. Mavi ve altın renkleri ile temsil edilmektedir. 1928 yılında Harry Warren ile başlayarak bugüne dek toplamda 231 öğrencisi Olimpiyatlarda kendi ülkelerini temsil etmiş ve toplamda 67 madalya, ek olarak Engelli Olimpiyatlarında da büyük başarılar elde ederek toplamda 56 madalya kazanmayı başarmıştır. UBC bünyesindeki resmi spor kulüpleri;

 • Beyzbol (Yalnızca erkek takımı)
 • Basketbol
 • Kros Koşusu
 • Çim Hokeyi
 • Amerikan Futbolu (Yalnızca erkek takımı)
 • Golf
 • Buz Hokeyi
 • Kürek
 • Rugby
 • Futbol
 • Yüzme
 • Atletizm
 • Voleybol
 • Softball (Yalnızca kadın takımı)

 

British Columbia Üniversitesi Ünlü Mezunları

British Columbia Üniversitesinin dünyanın her yerinden toplamda 350,000'den fazla mezunu bulunmaktadır. Mezunlarının birçoğu özellikle spor, ekonomi, fizik, tıp alanlarında çok önemli başarılara imza atmıştır ve devlet bünyesinde seçkin kişiler olmayı başarmıştır. 

Kanada'nın hala görevine devam etmekte olan 23. başbakanı Justin Trudeau, ilk ve tek kadın başbakanı ünvanına sahip 19. başbakanı Kim Campbell, 17. başbakanı John Turner, "Euro" para biriminin yaratıcısı Nobel ödüllü ekonomist Robert Mundell, "Sosyal Öğrenme Kuramı" ile tanınan öncü psikolog Albert Bandura, nötron saçılımı tekniklerinin öncüsü Nobel ödüllü fizikçi Bertram Brockhouse, Cyberpunk akımının ilk eseri "Neuromancer"ın yazarı William Gibson, büyük ölçekli Cibachrome fotoğraflarıyla tanınan lider fotoğrafçı Jeffrey Wall, ünlü bilim yayıncısı ve çevre aktivisti David Suzuki ve NASA bünyesinde astronot olarak görev almış Bjarni Tryggvason, ünlü aktris Evangeline Lilly ve daha niceleri ünlü UBC mezunları listesinde yer almaktadır.


British Columbia Üniversitesi Ödülleri

Mezunlar/Fakülte Üyelerinin kazandığı ödüller;

 • 8 Nobel Ödülü
 • 67 Olimpik Madalya (19 altın, 22 gümüş, 26 bronz)
 • 56 Paralimpik Madalya (24 altın, 13 gümüş, 18 bronz)
 • 74 Rhodes Bursu Sahibi

British Columbia Üniversitesi Tanıtım Filmi


British Columbia Üniversitesi Konumu


The University of British Columbia Hakkında Bilgi Alın

Bu formu doldurduğunuzda üniversite ekibimiz sizinle doğrudan iletişime geçecektir.

British Columbia Üniversitesi Kullanıcı Yorumları

Yorum Yapmak İçin Lütfen

İletişim Bilgileri

Şehir: Vancouver

E-Posta: cwl@student.ubc.ca

Web: https://www.ubc.ca

Adres: 2329 West Mall Vancouver, BC Canada V6T 1Z4

Telefon:+1 604-822-2211

Sosyal Medyaları

 • Kanada Üniversiteleri Hakkında Blog Yazıları

  EĞİTİM YAZILARI kanadada staj, kanadada staj nasıl yapılır, kanadada staj yapmak

  11/06/2024

  28 Görüntülenme

  Uluslararası bir öğrenci olarak Kanada'da staj yapmak, akademik ve ...

  ÜLKE REHBERİ kanada kültürü, kanada kültürü nasıl, kanadada hangi kültür hakim, kanada kültürü hakkında, kanada hakkında

  14/05/2024

  94 Görüntülenme

  Kanada, muhteşem doğal güzellikleri, zengin kültürel mirası ve hoşgörülü toplumuyla dünyanın en çekici ülkelerinden biridir. Kuzey Amerika'nın ...

  ÜLKE REHBERİ kanadada öğrenciyken çalışmak, kanada öğrenci işleri, kanada öğrenci maaşları, kanadada öğrenciyken çalışabilir miyim

  23/04/2024

  97 Görüntülenme

  Kanada, dünyanın dört bir yanından öğrenciler için cazip bir eğitim destinasyonu olarak bilinir.

  British Columbia Üniversitesi Üniversiteleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  British Columbia Üniversitesi, Kanada’nın batı kıyısındaki British Columbia eyaletinde bulunan Vancouver kentinde yer almaktadır. Üniversitenin, biri Vancouver'ın Point Grey bölgesinde, diğeri ise Kelowna'daki Okanagan Vadisi'nde olmak üzere iki ana kampüsü bulunmaktadır. Bu kampüslerden en büyüğü Point Grey kampüsü olup, okyanus ve ormanlarla çevrili bir yarımada üzerinde yer almaktadır. Kampüs 400 hektarlık bir alanı kapsamakta olup, akademik ve araştırma tesisleri, öğrenci yurtları ve rekreasyonel tesisler de dahil olmak üzere 100'den fazla binaya sahiptir.

  Lisans programları için UBC, üniversitenin web sitesi üzerinden erişilebilen bir çevrimiçi başvuru sistemi kullanmaktadır. Lisansüstü programlar için, kendi özel çevrimiçi başvuru portallarını kullanarak doğrudan ilgili fakülte veya bölüme başvurmanız gerekmektedir. Bununla birlikte, başvurunuzu yapmadan önce okulun sunduğu eğitim programlarını ve kabul koşullarını incelemeniz, başvurunuz esnasında seçimlerinizi yaparken size yardımcı olacaktır. Başvuru yapabilmek için ilgili başvuru sistemi üzerinde bir hesap oluşturduktan sonra; kişisel bilgilerinizi, akademik yeterliliklerinizi (International Baccalaureate, Advanced Placement, International GCSE/International A-Level, SAT/ACT Standart Sınav Puanları), akademik transkriptlerinizi, dil yeterliliklerinizi (IELTS/TOEFL), ders dışı faaliyetleriniz, tavsiye mektuplarınız ve denemelerinizi (Personal Statement/Essay) başvuru ücretinizle birlikte ilgili platform üzerinden okula iletebilirsiniz.

  British Columbia Üniversitesi’nin sunduğu eğitim programlarının uluslararası öğrencilere yönelik yıllık ücreti, başvurulan eğitim programına göre $42,543 ve $58,641 aralığında değişmektedir.

  British Columbia Üniversitesi; bilgisayar bilimleri, yapay zekâ, makine öğrenimi, yazılım mühendisliği, inşaat mühendisliği, makine mühendisliği, elektrik mühendisliği, kimya mühendisliği, işletme, ticaret, biyoloji, biyokimya, genetik, psikoloji, bilişsel bilim, gelişimsel psikoloji, matematik, istatistik, iktisat, siyasal bilimler, sosyoloji, antropoloji, tarih, edebiyat, felsefe, modern diller, sağlık bilimleri, tıp ve hukuk gibi farklı disiplinlerde pek çok eğitim programı sunmaktadır.

  British Columbia Üniversitesi, Kanada’nın en iyi üniversiteleri arasında yer alan ve öğrenci kabulleri bakımından rekabetin oldukça yüksek olduğu bir üniversite olup, giriş puanları, bölümden bölüme değişebilmekle birlikte, dil yeterlilik sınavı puanları; IELTS Academic: 6.5+, TOEFL iBT: 90+, Cambridge English C1 Advanced veya C2 Proficiency: 180 ve akademik yeterlilik puanları; GCSE/A-Level: 5 IGCSE/GCSE dersi / 4 AS-Level Dersi / 3 A-Level Dersi, SAT: 1330 - 1500, ACT: 29-34 şeklindedir. Advanced Placement (AP) ve International Baccalaureate (IB) programlarına tabi olan öğrencilere yönelik kabul koşulları eğitim programına göre değişmekle birlikte, öğrencilerin üniversitede başvuracakları eğitim programı ile ilgili dersleri almış olmaları gerekmektedir.


  Popüler Üniversiteler

  POPÜLER ANLAŞMALI

  University of Massachusetts Amherst (UMass Amherst, UMass)

  4 beğeni

  Amerika

  Şehir: Amherst
  Dil Hazırlık Eğitimi: VAR
  Lisans Programı: 82
  Lisans Ücreti: 64.048 USD

  Statüsü: DEVLET
  ÜLKE SIRALAMASI: 67

  POPÜLER ANLAŞMALI
  Burs İmkanı

  University of Aberdeen

  6 beğeni

  İskoçya

  Şehir: Aberdeen
  Dil Hazırlık Eğitimi: VAR
  Lisans Programı: 71
  Lisans Ücreti: 20.800 GBP

  Statüsü: DEVLET
  ÜLKE SIRALAMASI: 38

  POPÜLER

  University of California, Berkeley

  14 beğeni

  Amerika

  Şehir: Berkeley, California
  Dil Hazırlık Eğitimi: YOK
  Lisans Programı: 115
  Lisans Ücreti: 46.168 USD

  Statüsü: DEVLET
  SHANGAI LIST SIRALAMASI: 5

  Onlar başardı, sıra sende!

  Dünyanın en prestijli okullarından kabul ve burs almış öğrencilerimizin başarı hikayalerini onlardan dinle.

  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  KAAN MALTA
  TED Ankara Koleji Mezunu
  5.0

  "Dream Big bölüm seçimimden, proje desteğine, essay mentörlüğünden, ders seçimlerime, mülakat hazırlığımdan, vizeme kadar tüm başvuru süreçlerimde eksiksiz olarak yardımcı oldu. Üniversitelerin beklediği karakter ve bilinç seviyesine ulaşmama çok yardım etti. Danışmanlarım, Essay mentörlerim, AP hocalarım, ve koçlarıma çok teşekkür ederim. Dream Big sayesinde hayallerimdeki üniversitelerden kabul ve mülakatlar kazandım."

  26/12/2023
  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  TUĞÇE SAĞDIÇ
  TOBB İşletme Mezunu
  5.0

  "Dream Big’ten Pelin Hanım ile tanıştığımda, diğer firmaların aksine bana en az 10 üniversiteye başvurabileceğimizi söyleyerek içimi rahatlattı. Ayrıca en son noktaya kadar devlet üniversitelerinden kabul almaya çalışacağına yönelik garanti verdi. Her süreçte yanımdaydı. Belge ve niyet mektubu için sürekli iletişimdeydik. Hizmet almaya başladığımda ise Ankara’da değildim ve online görüşme sağlamamıza rağmen hiçbir desteğini esirgemedi."

  07/11/2023
  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  KAAN BARIŞ
  Arı Koleji Mezunu
  5.0

  "Dream Big’in diğer firmalara kıyasla daha iyimser ve donanımlı olduğunu fark ettim. Alanında uzman danışmanlar, AP ve SAT gibi sınavların yanı sıra aktiviteler keşfetmeme bile yardımcı oldular. Dream Big ailesi, gece saatlerinde bile size zaman ayırabiliyor. Başvuru sürecinde iletişime geçmem gereken konularda her dakika ve her saat bizimle iletişimde kalıyorlar. Bence Dream Big, bu özelliğinden dolayı firmasını Türkiye’nin en iyisi yapıyor."

  07/11/2023
  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  UTKU POLAT
  Atılım Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Mezunu
  5.0

  "Dream Big ile çalışmak verdiğim en doğru karardı. Dream Big’e gelmeden önce 3 farklı firma ile görüştüm. Bu firmalar, finansal çıkarlarını düşünüyorlardı ve istediğim ülkelerden kabul alamayacağımı söylüyorlardı. Dream Big ise her aşamada yanımdaydı. Her türlü konuda destek sağladılar ve alanında uzman insanlar ile çalışma fırsatı elde ettim. Pelin Hanım'ın desteği sayesinde de hayalimdeki üniversiteden kabul almayı başardım."

  07/11/2023  AS SEEN ON
  Trust ReefTrust Reef
  Bilgi Alın Arayın Whatsapp