Stanford University

Ana Sayfa / Yurtdışında Üniversite / Amerika Üniversiteleri / Stanford University

HEMEN BAŞVUR!
Uzman Danışmanlarımızdan Bilgi Alın!

Bu formu doldurduğunuzda üniversite ekibimiz sizinle doğrudan iletişime geçecektir.

Stanford Üniversitesi

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toplam Öğrenci

17529

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Admission Status

Need Blind

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kabul Oranı

% 4

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası Burs

Var

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üniversite Statüsü

Devlet

Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dil Hazırlık

Yok

Stanford Üniversitesi Sıralamaları

2

Times Universities

5

QS World

2

Shanghai List

3

Ülke Sıralaması

Ülke: Amerika

Bölge: Kaliforniya

Şehir: Stanford, California

Stanford University

Dünyanın en prestijli ve saygın yükseköğretim kurumlarından bir olan Stanford Üniversitesi, 1885 yılında Leland ve Jane Stanford tarafından Kaliforniya'nın Stanford kentinde kurulmuştur. ve Oldukça geniş bir kampüse sahip olan Stanford Üniversitesi, özellikle mühendislik, bilgisayar bilimleri, işletme ve tıp alanlarındaki akademik programları ile tanınmaktadır. Dünya üniversite başarı sıralamalarında ilk 10’daki yerini her daim koruyan Stanford Üniversitesi, öğrencilerine oldukça zengin bir akademik deneyim sunmakta ve dünya çapında tanınan öğretim üyeleri ile çalışma fırsatı sağlamaktadır. 

Üniversite bünyesinde faaliyet gösteren Stanford Research Park ve üniversitenin yakınında bulunan ünlü Silikon Vadisi ile güçlü bağları olan Stanford, teknoloji ve girişimcilik alanlarında önemli bir merkez olup, pek çok başarılı teknoloji şirketinin köklerinin de bulunduğu bir yerdir. Akademik mükemmeliyetin hayli önemli olduğu Stanford Üniversitesi, öğrencilerinin başarısı için eğitim programlarını sürekli olarak yenilemekte olup, ayrıca öğrencilerine araştırma projelerine katılma ve staj programlarında yer alma imkânı da sunmaktadır. 

Öğrenci kabulleri bakımından rekabetin oldukça yüksek ve kabul oranının düşük olduğu Stanford Üniversitesi, kabul edilen öğrencilere, maddi durumları her ne olursa olsun, ihtiyaçları doğrultusunda maddi destek sağlamayı taahhüt etmektedir. Stanford Üniversitesi, farklı disiplinlerde geniş bir yelpazede lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunmakta olup, üniversite; özellikle mühendislik, bilgisayar bilimleri, işletme, tıp, hukuk, eğitim ve beşeri bilimler gibi alanlardaki güçlü akademik programları ile tanınmaktadır.

Stanford Üniversitesi, Silikon Vadisi ile yakın bağları ve teknoloji sektöründe başarılı girişimlere öncülük etmesi nedeniyle yenilik ve girişimcilik alanında önemli bir itibara sahiptir. Üniversiteden mezun olan öğrenciler ve öğretim üyeleri, Google, Hewlett-Packard, Netflix, Tesla, ve LinkedIn gibi büyük teknoloji şirketlerinin kuruluşunda yer almıştır. Üniversitenin kampüsü, yaklaşık 8200 hektarlık bir alan üzerine kurulmuş olup, geniş açık alanlar, bahçeler ve tarihi yapılardan meydana gelmektedir. Kampüs, hem akademik binaların hem de öğrenci konutlarının yanı sıra, spor tesisleri, müzeler ve sanat galerileri gibi sosyal ve kültürel mekanlara da ev sahipliği yapmaktadır.

Stanford Üniversitesi Programları

Stanford Üniversitesi programlarına ve program detaylarına ulaşabilirsin.

Stanford Üniversitesi Lisans Bölümleri ve Programları


Stanford Üniversitesi Yüksek Lisans Bölümleri ve Programları

Stanford Üniversitesi Başvuru Tarihleri

Stanford Üniversitesi Lisans
Son Başvuru Tarihi

OCAK

Stanford Üniversitesi Yüksek Lisans
Son Başvuru Tarihi

OCAK

Kabul Koşulları

Stanford Üniversitesi tarafından sunulan lisans programlarına başvurmak isteyen aday uluslararası öğrencilerin aşağıda belirtilen kabul koşullarını yerine getirmeleri gerekmektedir.

 • 12 Yıllık Temel Eğitimi Tamamlamış Olmak
 • 4 Yıllık Lise Diploması
 • Yüksek Not Ortalaması
 • Aday öğrencinin lise öğrenimi boyunca aldığı derslerin ve notlarının yazılı bulunduğu resmi transkript belgeleri
 • SAT ya da ACT Sınav Puanı
 • İngilizce Yeterlilik Belgesi
  • IELTS, TOEFL iBT gibi yeterlilik sınavları aracılığıyla alınan İngilizce yeterlilik sertifikası
 • Personal Statement & Essay

GCE A-Level, International Baccalaureate, Advanced Placement gibi programlar vasıtasıyla alınan akademik yeterlilikler doğrudan kabul için yeterli olmamakla birlikte, bu programlar kapsamında bulunan öğrenciler, aldıkları dersler doğrultusunda ders kredisi talebinde bulunabilirler.

Stanford Üniversitesi tarafından sunulan yüksek lisans programlarına başvurmak isteyen aday öğrencilerin aşağıda belirtilen kabul koşullarını yerine getirmeleri gerekmektedir.

 • 4 Yıllık Lisans Derecesi Diploması
 • Yüksek Not Ortalaması
 • Aday öğrencinin üniversite eğitimi boyunca aldığı derslerin ve notlarının yazılı bulunduğu resmi transkript belgeleri
 • İlgili Alanda İş Deneyimi
 • İngilizce Yeterlilik Belgesi
  • IELTS, TOEFL iBT yeterlilik sınavları aracılığıyla alınan İngilizce yeterlilik sertifikası
 • Aday öğrencinin başvuracağı programa özel kabul koşulları doğrultusunda GRE/GMAT sınav puanı istenebilir.

Stanford Üniversitesi Stanford Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Lisans
Fiyatı

87.833 USD

Lisans
Kredi

1.286 USD

Yüksek Lisans
Fiyatı

56.487 USD

Yüksek Lisans
Kredi

1.350 USD

Stanford Üniversitesi Bursları

Stanford Üniversitesi, uluslararası öğrencilere ihtiyaç esaslı burslar şeklinde mali yardım imkânı sunmaktadır. Kolej, uluslararası öğrenciler için ihtiyaca yönelik bir kabul politikasına sahip olup, bu durum, bir öğrencinin kabul kararı verilirken mali ihtiyacının dikkate alınabileceği anlamına gelmektedir. İhtiyaca dayalı mali yardım için değerlendirilmek üzere, uluslararası öğrencilerin başvuru sürecinde CSS profillerini sunmaları gerekmektedir. Bu profilde bulunan bilgiler, üniversitenin öğrencinin ailesinin mali durumunu değerlendirmesine ve ihtiyaç duyulan mali yardım miktarını hesaplamasına yardımcı olmaktadır. Stanford Üniversitesi’nin mali yardım paketleri genellikle geri ödenmesi gerekmeyen hibe ve burslardan oluşmaktadır. Ayrıca, öğrencilere kampüste yarı zamanlı çalışma fırsatı sağlayan bir iş-çalışma bileşeni de içerebilmektedir.

Yaşam Masrafları

Stanford Üniversitesi tarafından sunulan lisans ve yüksek lisans programlarına başvurmak isteyen öğrenciler için, eğitim, üniversite katılım ve idari ücretler hariç olmak üzere, akademik yıl ve tam yıl bazında yaklaşık tutarların yer aldığı bir gider listesi aşağıda belirtildiği gibidir.

Yaşam Masrafları Akademik Yıl (3 Dönem)
Güz, Kış, Bahar
Tüm Yıl (12 Ay)
Güz, Kış, Bahar, Yaz
Konaklama $17,190 $21,710
Yemek ve Gıda $6,675 $8,900
Kişisel Giderler $6,840 $9,120
Ulaşım $1,635 $2,180
Kitaplar/Ders Materyalleri $1,035 $1,380
Kampüs Sağlık Hizmeti Ücreti $723 $964
Cardinal Care Sağlık Sigortası $6,768 $6,768

Stanford Üniversitesi Kampüs Bilgileri

“The Farm” olarak da bilinen Stanford Üniversitesi kampüsü, Stanford, Kaliforniya’da, Palo Alto yakınlarında ve San Francisco’nun yaklaşık 56 kilometre güneyinde, geniş bir alanda yer almaktadır. Yaklaşık 8.200 dönümlük bir alana yayılmış olan kampüs, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük üniversite kampüslerinden biri olup, tarihi ve modern mimarinin eşsiz karışımı, yemyeşil alanları ve ağaçlarla çevrili yürüyüş yolları ile bilinmektedir. California Mission Revival mimari tarzının baskın olduğu kampüste, kampüsün simgelerinden biri olan 87 metrelik Hoover Kulesi, Hoover Enstitüsü Kütüphanesi ve Arşivlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Stanford Üniversitesi, en büyüğü Green Library olmak üzere 20 kütüphaneden meydana gelen bir üniversite kütüphanesi ağına sahip olup, Green Library ana kütüphane olarak hizmet vermektedir. Üniversite kampüsü, SLAC National Accelerator Laboratory, Stanford Woods Institute for the Environment ve Freeman Spogli Institute for International Studies gibi çok sayıda disiplinler arası araştırma merkezi ve enstitüye ev sahipliği yapmaktadır. 

Kampüste, üniversitenin Amerikan Futbolu takımının maçları için kullanılan Stanford Stadium, basketbol takımının maçları için kullanılan Maples Pavilion ve yüzme ve dalış için kullanılan Avery Aquatic Center gibi son teknoloji ürünü spor tesisleri bulunmaktadır. Stanford Üniversitesi, Cantor Sanat Merkezi ve Anderson Koleksiyonu gibi çeşitli müze ve galerilerin yanı sıra Bing Konser Salonu ve Memorial Oditoryumu gibi performans alanlarıyla canlı bir sanat ortamına sahiptir. Kampüs içerisinde, öğrenciler için yurt, apartman ve paylaşımlı ev tarzı barınma seçenekleri bulunmakta olup, kampüste ayrıca küçük kafeler, kahve dükkânları ve kafeteryalar yer almaktadır. Ek olarak, Stanford kampüsü, 700 dönümlük Stanford Dish rekreasyon alanı, Arizona Bahçesi ve Papua Yeni Gine Heykel Bahçesi gibi geniş açık alanlara sahiptir.

Stanford Üniversitesi Kampüs Hayatı

Stanford Üniversitesi'ndeki kampüs yaşamı, öğrencilerin ilgi duydurkları alanlarda kendilerini geliştirmeleri, yeni beceriler edinmeleri ve kalıcı bağlantılar kurmaları için çok çeşitli fırsatlar sunan canlı, ilgi çekici ve çeşitli ortamıyla bilinir. Stanford'un akademik mükemmellik konusundaki ünü, öğrencilerin azimli ve entelektüel açıdan meraklı akranlardan oluşan bir toplulukla çevrili olduğu anlamına gelir. Üniversite, çok çeşitli ana dallar, yan dallar ve disiplinler arası programlar sunarak öğrencilere ilgi alanlarını keşfetme ve eğitim deneyimlerini uyarlama esnekliği sağlar. Lisans öğrencilerinin çoğu kampüste yaşamaktadır. Yurt deneyimi, her öğrenci yurdunun kendine özgü kültürü ve gelenekleri ile bir topluluk duygusunu teşvik etmek için tasarlanmıştır. 

Stanford, kültürel ve kimlik temelli gruplardan akademik topluluklara, toplum hizmeti organizasyonlarına ve sahne sanatları topluluklarına kadar geniş bir ilgi alanına hitap eden 600'den fazla öğrenci kulübü ve organizasyonuna sahiptir. Öğrenciler ayrıca Stanford Venture Studio ve StartX gibi çeşitli kaynaklar aracılığıyla girişimcilik ve inovasyon faaliyetleri ile de ilgilenebilirler. Stanford, çeşitli seviyelerde yarışan çok sayıda üniversite takımı ve kulüp sporları ile güçlü bir atletizm geleneğine sahiptir. Üniversite ayrıca aktif ve sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek isteyen öğrenciler için okul içi sporlar faaliyetleri, fitness dersleri ve dinlenme tesisleri sunmaktadır. Yıl boyunca öğrenci grupları, yurt toplulukları ve üniversite tarafından danslar, konserler, konuk konuşmacıların katıldığı konferanslar ve kültürel kutlamalar da dahil olmak üzere birçok etkinlik düzenlenmektedir.

Öğrencilerin en çok rağbet gösterdiği etkinliklerden biri, Stanford'un Kaliforniya Üniversitesi - Berkeley’e karşı Amerikan futbolu oynadığı ve bir hafta süren bir dizi şenlik ve heyecanlı rekabetin doruk noktasına ulaştığı geleneksel "Big Games"dir. Üniversite, Kadın Toplum Merkezi, Siyah Toplum Hizmetleri Merkezi, Asya Amerikan Aktiviteleri Merkezi ve El Centro Chicano y Latino gibi çeşitli geçmişlere ve kimliklere sahip öğrencileri destekleyen çeşitli toplum merkezlerine ve ofislere sahiptir. Stanford, öğrenci başarısını desteklemek için akademik danışmanlık, özel ders, ruh sağlığı danışmanlığı ve kariyer hizmetleri gibi çeşitli kaynaklar sunmaktadır.

Ayrıca üniversite, Engelsiz Eğitim Ofisi aracılığıyla engelli öğrencilere yardım sağlamaktadır. Stanford Üniversitesi'ndeki kampüs yaşamı, öğrencilerin tutkularının peşinden gidebilecekleri, kişisel ve akademik olarak gelişebilecekleri ve akranlarıyla anlamlı bağlantılar kurabilecekleri çeşitli ve ilgi çekici bir atmosferle karakterize edilir.

Stanford Üniversitesi Spor Kulüpleri

Stanford Üniversitesi, çeşitli spor dallarında, farklı beceri düzeylerine hitap eden spor kulüplerine sahiptir. Bu kulüpler, spordaki beceri düzeylerine bakılmaksızın tüm öğrencilere açıktır. Stanford Üniversitesi’nde faaliyet gösteren spor kulüplerinden bazıları şu şekildedir;

 • Okçuluk
 • Badminton
 • Beyzbol
 • Basketbol (Erkekler)
 • Basketbol (Kadınlar)
 • Tırmanış
 • Bisiklet
 • Dragon Boat
 • Atlı Sporlar
 • Buz Pateni
 • Polo
 • Buz Hokeyi
 • Judo
 • Lakros (Erkekler)
 • Lakros (Kadınlar)
 • Quidditch
 • Ragbi (Erkekler)
 • Ragbi (Kadınlar)
 • Koşu
 • Kaya ve Snowboard
 • Futbol (Erkekler)
 • Futbol (Kadınlar)
 • Squash (Erkekler)
 • Yüzme
 • Masa Tenisi
 • Taekwondo
 • Tenis
 • Triatlon
 • Frizbi (Erkekler)
 • Frizbi (Kadınlar)
 • Voleybol (Erkekler)
 • Voleybol (Kadınlar)
 • Su Topu

Stanford Üniversitesi Ünlü Mezunları

Stanford Üniversitesi, çeşitli alanlarda üstün başarı göstermiş birçok önemli mezunu ile geniş bir mezun ağına sahiptir. Üniversitenin önemli mezunları arasında;

 • Andy Bechtolsheim
 • Brian Acton
 • Doris Fisher
 • Herbert Hoover
 • Jennifer Connelly
 • Jensen Huang
 • Mary Barra
 • Mike Krieger
 • Phil Knight
 • Reed Hastings
 • Reese Witherspoon
 • Reid Hoffman
 • Sergey Brin
 • Sigourney Weaver
 • Ted Danson
 • William Hewlett

yer almaktadır.


Stanford Üniversitesi Ödülleri

 • 85 Nobel Ödülü Sahibi Mezun/Fakülte Üyesi
 • 29 Turing Ödülü Sahibi Mezun/Fakülte Üyesi
 • 8 Fields Madalyası Sahibi Mezun/Fakülte Üyesi
 • 1 Amerikan Başkanı Mezun
 • 17 Astronot Mezun
 • 8 Pulitzer Ödülü Sahibi Mezun
 • 2 Crafoord Ödülü Sahibi Mezun/Fakülte Üyesi
 • 2 Kyoto Ödülü Sahibi Mezun/Fakülte Üyesi

Stanford Üniversitesi Tanıtım Filmi


Stanford Üniversitesi Konumu


Stanford University Hakkında Bilgi Alın

Bu formu doldurduğunuzda üniversite ekibimiz sizinle doğrudan iletişime geçecektir.

Stanford Üniversitesi Kullanıcı Yorumları

Yorum Yapmak İçin Lütfen

İletişim Bilgileri

Şehir: Stanford, California

E-Posta: visitorinfo@stanford.edu.

Web: https://www.stanford.edu/

Adres: 295 Galvez Street Stanford, CA 94305–6104, USA

Telefon:+1 650-723-2091

Sosyal Medyaları

 • Amerika Üniversiteleri Hakkında Blog Yazıları

  SINAVLAR Amerika’da Üniversite Okumak İçin Gereken Sınavlar, amerika üniversiteleri için hangi sınav, amerika için sınav, amerikada eğitim için sınavlar

  24/05/2024

  45 Görüntülenme

  Amerika Birleşik Devletleri, dünya çapında saygın üniversiteleri ve sunduğu çeşitli eğitim olanaklarıyla uluslararası öğrenciler için cazip bir eğitim ...

  ÜLKE amerikada nasıl doktor olunur, amerikada doktor olmak, amerikada doktor olma yolları, amerikada doktor eğitimi

  24/05/2024

  18 Görüntülenme

  Doktor olmak, pek çok kişinin hayalini kurduğu saygın ve ödüllendirici bir meslektir. Amerika Birleşik Devletleri'nde doktor olma süreci, zorlu ve uzun ...

  ÜLKE REHBERİ amerikada öğrenciyken çalışmak, amerika öğrenci işleri, amerika öğrenci maaşları, amerikada öğrenciyken çalışabilir miyim

  23/04/2024

  122 Görüntülenme

  Amerika, dünya genelinde yüksek kaliteli eğitim imkanları ve kültürel çeşitliliğiyle tanınan bir ülkedir. Ancak,

  Stanford Üniversitesi Üniversiteleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Stanford Üniversitesi, Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletindeki Stanford CDP bölgesinde, ünlü Silikon Vadisi’nin tam merkezinde, San Francisco’nun 56 kilometre güneyinde ve San Jose’nin 32 kilometre kuzeybatısında yer almaktadır.

  Stanford Üniversitesi’ne başvuru, Common Application ve Coalition Application platformları üzerinden yapılmaktadır. İlgili platformlardan birinde hesap oluşturduktan sonra, kişisel bilgileriniz, akademik geçmişiniz, standart test puanlarınız (SAT/ACT) - (TOEFL/IELTS), ders dışı faaliyetleriniz, tavsiye mektuplarınız ve denemelerinizi (Personal Statement/Essay), başvuru ücretinizle birlikte ilgili platform üzerinden okula iletebilirsiniz.

  Stanford Üniversitesi’nin sunduğu lisans programlarının uluslararası öğrencilere yönelik yıllık eğitim ücreti, $87,833 şeklindedir. Bu ücrete konaklama, yemek, ulaşım, kitaplar ve ders materyallerine yönelik giderler dahildir.

  Stanford Üniversitesi çeşitli disiplinlerdeki eğitim ve araştırma mükemmelliği ile bilinmekte olup, bazı programlar itibarları, araştırma fırsatları ve fakülte uzmanlıkları gibi nedenlerden ötürü özellikle popülerdir. Stanford Üniversitesi; bilgisayar bilimleri, elektrik mühendisliği, makine mühendisliği, inşaat mühendisliği, çevre mühendisliği, uzay mühendisliği, işletme, iktisat, biyoloji, siyasal bilimler, İngilizce, psikoloji, yer, enerji ve çevre bilimleri, tıp, hukuk ve eğitim gibi pek çok farklı disiplinde 60’tan fazla lisans ve yaklaşık 200 yüksek lisans programı sunmaktadır.

  Öğrenci kabulleri bakımından rekabetin yüksek olduğu bir okul olan Stanford Üniversitesi’nin giriş puanları, bölümden bölüme değişebilmekle birlikte, Dil Yeterlilik Sınavı Puanları; IELTS Academic: 7.0, TOEFL iBT: 100 ve Akademik Yeterlilik Puanları; SAT: 1470 - 1570, ACT: 34 - 35 şeklindedir.


  Popüler Üniversiteler

  POPÜLER

  Eindhoven University of Technology

  10 beğeni Kalite Puanı: 58

  Hollanda

  Şehir: Eindhoven
  Dil Hazırlık Eğitimi: YOK
  Lisans Programı: 15
  Lisans Ücreti: 13.000 EUR

  Master Programı: 45
  Statüsü: DEVLET
  ÜLKE SIRALAMASI: 4

  POPÜLER ANLAŞMALI
  Burs İmkanı

  King's College London

  21 beğeni Kalite Puanı: 79

  İngiltere

  Şehir: Londra
  Dil Hazırlık Eğitimi: VAR
  Lisans Programı: 77
  Lisans Ücreti: 23.160 GBP

  Master Programı: 160
  Statüsü: DEVLET
  ÜLKE SIRALAMASI: 24

  POPÜLER
  Burs İmkanı

  National Cheng Kung University

  1 beğeni

  Tayvan

  Şehir: Tainan
  Dil Hazırlık Eğitimi: VAR
  Lisans Programı: 1
  Lisans Ücreti: 61.166 TWD

  Statüsü: DEVLET
  ÜLKE SIRALAMASI: 6

  Onlar başardı, sıra sende!

  Dünyanın en prestijli okullarından kabul ve burs almış öğrencilerimizin başarı hikayalerini onlardan dinle.

  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  KAAN MALTA
  TED Ankara Koleji Mezunu
  5.0

  "Dream Big bölüm seçimimden, proje desteğine, essay mentörlüğünden, ders seçimlerime, mülakat hazırlığımdan, vizeme kadar tüm başvuru süreçlerimde eksiksiz olarak yardımcı oldu. Üniversitelerin beklediği karakter ve bilinç seviyesine ulaşmama çok yardım etti. Danışmanlarım, Essay mentörlerim, AP hocalarım, ve koçlarıma çok teşekkür ederim. Dream Big sayesinde hayallerimdeki üniversitelerden kabul ve mülakatlar kazandım."

  26/12/2023
  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  TUĞÇE SAĞDIÇ
  TOBB İşletme Mezunu
  5.0

  "Dream Big’ten Pelin Hanım ile tanıştığımda, diğer firmaların aksine bana en az 10 üniversiteye başvurabileceğimizi söyleyerek içimi rahatlattı. Ayrıca en son noktaya kadar devlet üniversitelerinden kabul almaya çalışacağına yönelik garanti verdi. Her süreçte yanımdaydı. Belge ve niyet mektubu için sürekli iletişimdeydik. Hizmet almaya başladığımda ise Ankara’da değildim ve online görüşme sağlamamıza rağmen hiçbir desteğini esirgemedi."

  07/11/2023
  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  KAAN BARIŞ
  Arı Koleji Mezunu
  5.0

  "Dream Big’in diğer firmalara kıyasla daha iyimser ve donanımlı olduğunu fark ettim. Alanında uzman danışmanlar, AP ve SAT gibi sınavların yanı sıra aktiviteler keşfetmeme bile yardımcı oldular. Dream Big ailesi, gece saatlerinde bile size zaman ayırabiliyor. Başvuru sürecinde iletişime geçmem gereken konularda her dakika ve her saat bizimle iletişimde kalıyorlar. Bence Dream Big, bu özelliğinden dolayı firmasını Türkiye’nin en iyisi yapıyor."

  07/11/2023
  Yurtdışında Üniversite Okumak, yurt dışında üniversite danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  UTKU POLAT
  Atılım Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Mezunu
  5.0

  "Dream Big ile çalışmak verdiğim en doğru karardı. Dream Big’e gelmeden önce 3 farklı firma ile görüştüm. Bu firmalar, finansal çıkarlarını düşünüyorlardı ve istediğim ülkelerden kabul alamayacağımı söylüyorlardı. Dream Big ise her aşamada yanımdaydı. Her türlü konuda destek sağladılar ve alanında uzman insanlar ile çalışma fırsatı elde ettim. Pelin Hanım'ın desteği sayesinde de hayalimdeki üniversiteden kabul almayı başardım."

  07/11/2023  AS SEEN ON
  Trust ReefTrust Reef
  Bilgi Alın Arayın Whatsapp